اربعین بالاترین برگ برنده مذهب شیعه است

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، آیت الله سید علیرضا عبادی امروز در دیدار با رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان گفت: برگزاری مراسم با شکوه اربعین، بالاترین برگ برنده شیعه است و حضور مردم در کربلا در ایام اربعین برای دشمن بازدارنده است.

وی با اشاره به این که کار شما در این خصوص از نوع کار ولایی و جهادی است، افزود: مردم خراسان جنوبی در شرایط اقتصادی موجود با کمک‌های خود در راه اهل بیت (ع) ایثار می‌کنند که زمینه آن را شما فراهم می‌کنید.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان داشت: در هیچ جای دنیا و در هیچ مکتبی در جهت فرهنگ محبت، چنین قدرتی وجود ندارد چون امروز دنیا مانند حیوان درنده‌ای شده که برای پول هر کاری را انجام می‌دهد.

آیت الله عبادی ادامه داد: امروز آمریکای ها و اروپایی‌ها برای غارت منابع کشورهای جهان، مردم و دانشمندان کشورهای مختلف را می‌کشند.

وی گفت: اگر مردم دنیا از فیض مکتب امام باقر (ع) و امام صادق (ع) بهره مند شوند و دیگران را بر خود مقدم بدانند، مشکلات اقتصادی به وجود نمی‌آید.

به گفته وی جلسات در این خصوص با استفاده از طرح هنرمندان باید از نظر رعایت ارزش‌ها به گونه‌ای باشد که بیشترین تأثیر گذاری را داشته باشد.

انتهای پیام/۳۶۳۵

 


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =