قیمت خرید حمایتی زعفران ۴۱ میلیون تومان تعیین شد

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، سیدحسن رضوی، مدیر تعاون روستایی خراسان جنوبی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طرح خرید حمایتی زعفران به منظور حمایت از کشاورزان در استان خراسان جنوبی اجرا خواهد شد.

مدیر تعاون روستایی خراسان جنوبی با اشاره به برگزاری جشنواره زعفران در قاینات گفت: مقرر شده است تا جشنواره زعفران در شهرستان قاین برگزار شود و همزمان با برگزاری این جشنواره بحث خرید توافقی زعفران استان آغاز شود.

وی در ادامه بیان کرد: در خراسان جنوبی چهار مرکز در شهرستان های بیرجند، فردوس، قاین و سرایان به بحث خرید حمایتی زعفران خواهند پرداخت و خرید طلای سرخ تا اوایل اسفندماه ادامه خواهد داشت.

رضوی به قیمت خرید حمایتی طلای سرخ اشاره کرد و افزود: قیمت خرید حمایتی زعفران نگین کیلویی ۴۱ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان، زعفران شبه نگین کیلویی ۳۳ میلیون تومان، پوشال مرغوب ۳۲ میلیون تومان و پوشال معمولی ۳۱ میلیون تومان است.

مدیر تعاون روستایی خراسان جنوبی در پایان گفت: طرح خرید حمایتی طلای سرخ به منظور جلوگیری از کاهش قیمت آن به نفع کشاورزان و جلوگیری از سواستفاده سودجویان اجرا می شود.

پایان پیام/۳۶۳۵


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + پانزده =