کشف ۱۳ هزار لیتر سوخت قاچاق در نهبندان/۱۶ کیلوگرم زعفران تقلبی در فردوس کشف شد

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، سرهنگ «حسن شجاعی‌نسب»، جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی امروز به رسانه ها اعلام کرد: ماموران انتظامی شهرستان نهبندان در اجرای طرح مبارزه با قاچاقچیان عمده سوخت، هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی استان به یک دستگاه کامیون بنز مشکوک شدند و خودرو را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی افزود: پس از هماهنگی با مقام قضایی در بازرسی از قسمت بار خودرو یک تانکر حاوی ۱۳ هزار و ۱۶۰ لیتر سوخت قاچاق و خارج از شبکه توزیع فرآورده‌های نفتی کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: ماموران انتظامی در این رابطه یک دستگاه خودرو را توقیف و ۲ متهم را دستگیر کردند که با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس، از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه قاچاق کالا و سوخت و افراد متخلف، مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

کشف ۱۶ کیلوگرم زعفران تقلبی در فردوس

جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کشف ۱۶ کیلو و ۸۰۰ گرم زعفران تقلبی در شهرستان فردوس نیز خبر داد.

وی گفت: ماموران انتظامی شهرستان فردوس هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به یک دستگاه سواری پژو مشکوک شدند و آن را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

سرهنگ شجاعی‌نسب افزود: ماموران انتظامی پس از هماهنگی با مقام قضایی در بازرسی از این خودرو ۱۶ کیلو و ۸۰۰ گرم زعفران تقلبی را کشف کردند که ارزش آن بنا بر نظریه کارشناسان مربوطه بیش از ۶ میلیارد ریال برآورد شد.

جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی بیان کرد: ماموران در این رابطه یک متهم را دستگیر و به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی کردند.

وی گفت: تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری سایر عوامل دخیل که قصد فروش این میزان زعفران تقلبی را به‌صورت بسته‌بندی داشتند، ادامه دارد.

سرهنگ شجاعی‌نسب خاطرنشان کرد: پلیس قاطعانه و شبانه‌روزی برای مقابله و برخورد با مجرمان تلاش می‌کند تا نظم، امنیت و آرامش مردم تامین شود.

 پایان پیام/۳۶۳۵


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 9 =