۳.۵ تن مواد مخدر در خراسان جنوبی کشف شد

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، سردار ناصر فرشید، فرمانده انتظامی خراسان جنوبی امروز سه شنبه یکم آذر به خبرنگاران رسانه‌های گروهی گفت: بیش از ۲۸۰ هزار لیتر سوخت از قاچاقچیان طی یک ماه گذشته کشف شده است.

وی افزود: با تلاش ماموران جان بر کف پلیس در خراسان جنوبی طی یک ماه گذشته ۳ تن و ۵۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر از سوداگران مرگ کشف شده است و مأموران ۵۹۹ قاچاقچی مواد مخدر را در این رابطه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی تصریح کرد: ماموران در زمینه حمل قاچاق کالا و فراورده‌های نفتی نیز ۲۸۵ قاچاقچی را دستگیر کردند که ارزش ریالی کالاهای قاچاق و احتکار شده بیش از ۱۵۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

وی با اشاره به دستگیری ۳۳۳ سارق طی یک ماه گذشته، تاکید کرد: شهروندان در نگهداری اموال خود نکات ایمنی و حفاظتی را بیشتر رعایت کنند.

فرشید همچنین از انهدام باند سارقان تجهیزات دکل‌های مخابراتی در شهرستان درمیان خبر داد و گفت: در این رابطه ۶۰ فقره سرقت نیز کشف شد.

وی اظهار کرد: با وقوع چند فقره سرقت باطری و تجهیزات دکل های مخابراتی در سطح شهرستان درمیان، بلافاصله مراتب جهت حساسیت موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

فرشید ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، یک سارق را شناسایی و تحت تعقیب قرار دادند و پس از هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر کردند؛ مأموران با توجه به اظهارات متهم دستگیر شده یک سارق و یک مال‌خر دستگیر کردند.

وی یادآور شد: متهمان دستگیر شده به ۶۰ فقره سرقت باطری های دکل های مخابراتی اعتراف کردند و به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

پایان پیام/۳۶۳۵


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + بیست =