۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به شهرداری‌های کشور پرداخت می‌شود

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از فردوس، اسدی مدیرکل امور اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور‌ ، در چهارمین نشست شهرداران خراسان جنوبی که در فردوس برگزار شد، از تشکیل صندوق مشترک شهری و‌ روستایی به عنوان منبعی برای پرداخت تسهیلات به شهرداری ها و دهیاری ها خبر داد. 

وی خاطرنشان کرد: اساسنامه این صندوق تدوین شده و در این صندوق منبع خوبی است که ظرف چند سال حداقل پنج هزار میلیارد تومان درآمد دارد که از آن منبع می توانیم تسهیلات کم بهره پرداخت کنیم. 

مدیرکل امور اقتصادی، سرمایه گذاری و خدمات مالی سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور تصریح کرد: کل منابع برای پرداخت تسهیلات ۲۰۰ میلیارد تومان است که تاکنون ۹۰ میلیارد آن پرداخت شده و بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان نیز در نوبت پرداخت است.

اسدی بیان کرد: احداث بازار شهروند با مشارکت بخش خصوصی توسط شهرداری فردوس اقدام بسیار خوب و پر سودی برای شهرداری است که توانسته از ظرفیت بخش خصوصی به خوبی استفاده کند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان‌ جنوبی نیز گفت: عدالت خدا به گونه ای است که هر استان و منطقه جغرافیایی، اقتضای خاص خودش را دارد و بشر باید در همین‌ هماورد خودش را نشان دهد.

عباس زاده افزود: نباید از ظرفیت استان غافل شویم، پتانسیل مرز و معادن را داریم و باید از این ظرفیت ها استفاده کنیم.

پایان پیام/۴۹۰۵


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 4 =