استقبال پرشور مردم از دولت سیزدهم وظیفه مسؤولین را سنگین‌تر کرد

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، آیت الله سید علیرضا عبادی امروز در نشست شورای برنامه ریزی خراسان جنوبی با بیان اینکه سفر پر خیر و برکت رئیس جمهور به خراسان جنوبی دل مردم را شاد کرد، اظهار داشت: حضور گسترده مردم این استان در مراسم استقبال از رئیس جمهور دل دولت انقلابی را نیز شاد کرد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه این حضور گسترده مردم ایجاب می کند که دولت بیش از پیش به برای مسئولیتی که بر عهده دارد خود را آماده تر کند، افزود: این دولت علاوه بر خدمت رسانی به مردم باید بارهای بر زمین مانده از گذشته را نیز بردارد و این آمادگی ویژه ای می خواهد.

وی با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور، گفت: هر وقت دولت انقلابی و مردمی روی کار آمد، دشمن روی به فتنه گری آورد و تجربه های گذشته نیز همین را نشان می دهد.

آیت الله عبادی با تاکید بر اینکه در فتنه اخیر دشمن هجمه سنگینی را علیه کشور آغاز کرد، افزود: اغتشاشات اخیر یک جنگ ترکیبی و شناختی و یک نامردی بود که تمام دنیای کفر را به جنگ ما آوردند.

وی با اشاره به اینکه در موضوعات اخیر هم همانند سایر قضایا دست غیب الهی بیرون آمد و دست رد بر سینه دشمنان زد، افزود: دولت باید همت خود را برای کم کردن مشکلات مضاعف کند.

امام جمعه بیرجند با تاکید بر اینکه دولت نیروهایی سراپا و انقلابی در تمامی بخش ها می خواهد که پاسخگوی نیازها باشند، افزود: دولت چنانچه از این فرصت طلایی خدمت به مردم بهره برداری نکند ممکن است فرصت های آینده هم بسوزد، لذا می طلبد که صفر تا صد دولت را نیروهای انقلابی شکل دهند.

آیت الله عبادی یک مرتبه خداوند متعال مجلس، دولت و قوه قضائیه انقلابی و مردم آماده به یاری نظام امد، گفت: کار آمدی دولت کاری کرد که این فتنه اخیر هم تبدیل به فرصت شود و شکرانه نعمت تلاش مضاعف برای هموارتر کردن راه برای آینده است.

پایان پیام/۳۶۳۵


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =