رزمایش جهادگران فاطمی (س) در خراسان جنوبی برگزاری می شود

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، علیرضا عباس زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی امروز در جلسه هماهنگی برگزاری رزمایش جهاد گران فاطمی(س) بسیج مهندسی اظهارداشت: هفته اول اسفند ماه سال جاری به مناسبت سالروز تولد خواجه نصیرالدین طوسی که به نام روز مهندس نامگذاری شده، رزمایش جهادگران فاطمی(س) توسط بسیج مهندسی استان برگزار می شود.

وی اظهار داشت: با همکاری بعضی از دستگاه های مرتبط مانند آبفا ، نظام مهندسی، سازمان بسیج سازندگی، شهرداری بیرجند و …. این رزمایش از یک اسفند ماه سال جاری به مدت یک هفته در شهرستان های استان برگزار می شود.

معاون استاندار تصریح کرد: افتتاح یا کلنگ زنی چند پروژه، برگزاری دوره های آموزشی تخصصی برای گروه های جهادی، اطلاع رسانی دستگاه های اجرایی درباره خدمات ارائه شده و در حال اجرا به جامعه ایثارگران خراسان جنوبی و … از برنامه های این رزمایش خواهد شد.

عباس زاده متذکر شد: برگزاری همایش جهادگران فاطمی (س) ،اعطای نشان سقا به جمعی از فعالان حوزه آبرسانی به روستاها و توزیع تانکر ذخیره آب بین تعدادی از روستاها که مشکل آب دارند از دیگر برنامه های پیش بینی شده در این زمینه است.

پایان پیام/۳۶۳۵/ف


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + ده =