غدیرانه ای برای خانواده های نیازمندان زندانیان خراسان جنوبی

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، علی عبدی، مدیر کل زندان‌های خراسان جنوبی و هیات همراه به مناسبت عید غدیر با دو خانواده زندانی نیازمند دیدار کردند.

مدیرکل زندان های خراسان جنوبی هدف از این بازدیدها را حمایت از خانواده زندانیان اعلام  کرد و اظهارداشت: به صورت هفتگی از خانواده تعدادی از زندانیان سرکشی و مشکلاتشان درمیان گذاشته و در حد توان به این مشکلات رسیدگی می‌شود.

وی افزود: با توجه به این که در آستانه فرار رسیدن عید سعید غدیر خم  هستیم بازید از خانواده زندانیان نیازمند به طور همزمان در سطح زندان ها، بازداشتگاه عمومی و کانون اصلاح و تربیت انجام شد.

مدیرکل زندان های خراسان جنوبی ادامه داد: مشکلات قضایی، تامین بخشی از لوازم ابتدای این خانواده ها، پی گیری اشتغال زندانی در داخل زندان ها و همچنین همسر زندانی مورد بررسی قرار گرفت.

عبدی یکی از مشکلات خانواده زندانیان را نگاه غیر قابل جامعه به آن ها عنوان کرد و گفت: گاهی یک خانواده به واسطه اشتباه یک فرد دچار آسیب‌های متعدد می‌شود.

وی اظهار داشت: باید بر مسئله سلامت اجتماعی بیشتر کار شود و زمینه فرصت‌های شغلی را فراهم تا این جامعه هدف به بیراهه‌ کشیده نشود.

این مقام مسئول خواستار توجه به خانواده زندانیان شد و گفت: نهادهای حمایتی پای کار بیایند تا خانواده فرد زندانی دچار آسیب دیگری نشود.

در پایان به هر خانواده یک سبد حمایتی به ارزش ۲ میلیون تومان و برای فرزندان زندانیان اهدایایی نیز اهداء شد.
پایان پیام / ۶۹۰۷۵


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + یک =