خراسان‌جنوبی بر سکوی قهرمانی موتورکراس شرق کشور

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، به منظور شناسایی استعدادهای بالقوه ورزشی و ایجاد شور و نشاط اجتماعی و گرامیداشت عید سعید غدیرخم یک دوره مسابقات موتورکراس قهرمانی منطقه‌ای شرق کشور به میزبانی خراسان جنوبی برگزار شد.

در این رویداد ورزشی منطقه‌ای شرق کشور ۷۰ موتورسوار برتر استان‌های خراسان رضوی، کرمان، یزد، خراسان جنوبی، خراسان شمالی در شهرستان قاینات به رقابت پرداختند. 

در کلاس ۸۵ سی سی مسابقات موتورکراس قهرمانی منطقه‌ای‌ شرق کشور علی اکبر معمار از  کرمان بر سکوی نخست ایستاد، محمد مهدی سرایانی از خراسان جنوبی به نایب قهرمانی رسید و یاسین جهانبخش از خراسان جنوبی مقام سوم را کسب کرد.

در کلاس۲۵۰ سی سی جوانان این ماراتن منطقه‌ای شرق کشور علی زاهدی از خراسان رضوی در جایگاه قهرمانی مسابقات قرار گرفت، محمد کرمی از استان یزد مقام دوم را به دست آورد و سعید پورحسینی از استان کرمان سوم شد.

در کلاس۴۵۰ سی سی جوانان مسابقات موتورکراس قهرمانی منطقه‌ای شرق کشور محمد سینا داشگر از  خراسان جنوبی حائز رتبه نخست شد، ناصر کرمی از استان یزد نایب قهرمانی را از آن خود کرد و محسن نادری نسب از  استان کرمان به مقام سوم دست یافت.

در کلاس۲۵۰ سی سی بزرگسالان این دوره از مسابقات منطقه‌ای شرق کشور سعید قربان زاده  محمدحسن رنجبر و مجتبی بنی آدم‌  هر سه از خراسان جنوبی مقام های اول تا سوم این کلاس را کسب کردند.

در کلاس۴۵۰ سی سی بزرگسالان مسابقات موتورکراس قهرمانی شرق کشور عباس پور صدری  از کرمان حائز رتبه نخست شد، محمد اسماعیلی از خراسان رضوی مقام دوم را کسب کرد و رضا دانایی مقام سوم از خراسان رضوی سوم شد.

در کلاس سوپر کراس مسابقات قهرمانی موتورسواری شرق کشور مقام اول رقابت‌ها به محمدسیناداشگر از خراسان جنوبی اعطاء شد، سعید پورحسینی از  کرمان به نایب قهرمانی رسید و ناصر کرمی از یزد مقام سوم را به دست آورد.

 خراسان جنوبی در بخش تیمی مسابقات قهرمانی موتورکراس منطقه‌ای شرق کشور بر سکوی نخست رقابت‌ها ایستاد، تیم کرمان به نایب قهرمانی رسید و تیم خراسان رضوی مقام سوم رقابت‌ها را از آن خود کرد.

پایان پیام/۶۹۰۱۴


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =