هدف گرفتن حجاب، آخرین فتنه دشمن

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، جواد قناعت، استاندار خراسان جنوبی امروز در همایش گرامیداشت شهدای مسجد گوهرشاد و روز عفاف و حجاب اظهارداشت: وضعیت حجاب در خراسان جنوبی مطلوب است اما بدحجابی برای این استان متدین و انقلابی حتی به صورت محدود هم زیاد است.

وی گفت: در بیش از ۴ دهه اخیر هر نوع دشمنی، خباثت، توطئه و فتنه ای که در ذهن بشر بوده را آمریکا با همراهی عده ای نفوذی در داخل، علیه ایران انجام داده است. 

وی با بیان این که آمریکا قصد دارد تاثیرگذاری ایران در منطقه را کمرنگ کند افزود: دشمن می داند سرنگون کردن ایران امکان پذیر نیست رمز پیروزی ایران با وجود تحریم های فلج کننده، دو موضوع  مکتب اسلام ناب و آموزه های دینی و پشتیبانی مردمی است. 

استاندار خراسان جنوبی گفت: دشمن جنگ تمام عیار اقتصادی راه اندازی کرد تا مردم همراهی با نظام را نداشته باشد و در ادامه تحریم های بسیار فلج کننده را تصویب کرد اما با اقدامات خوبی که دولت سیزدهم انجام داه است طی دو سال آینده شاهد گشایش اقتصادی خواهیم بود. 

وی با اشاره به اولین رمز موفقیت ایران یعنی مکتب آموزه های اسلام ناب، افزود: قوانین ایران براساس مبانی دینی بسته شده است و گرچه تانقطه مطلوب فاصله داریم اما ریل گذاری اسلام و نظام درست است، هرچند ضعف های جدی در وزارتخانه ها و سازمان ها وجود دارد که نیاز به تغییر و تحولات بنیادی است اما به هر حال مسیر درست است.

قناعت تصریح کرد: آموزه های دینی ما مبانی خاصی دارد که یکی از مهم ترین و اصلی ترین آن ها که تقابل جدی ما با غرب است، مسئله «حجاب» است، ما می‌گوییم حجاب و آنها می گویند ولنگاری، اما حجاب متانت، آزادی و مصونیت می آورد.

استاندار خراسان جنوبی بیان داشت: دشمن تلفات و هزینه هایی را برای ما ایجاد و وارد کرده است،  به نظر می‌آید حجاب آخرین فتنه دشمن است چراکه هر اقدامی از حمله کردن، توطئه برای جداکردن کردستان و آذربایجان و توطئه برای راه اندازی انواع جنگ را ایحاد کردند اما این فتنه ها جواب نداد.

قناعت با بیان این که تمام هدف گذاری دشمن، بر مقوله اقتصاد و حجاب است افزود: اقتصاد با وجود تغییراتی که در عرصه های بین الملی ایجاد شده است، طی دو سال آینده گشایش خواهد داشت.

وی ادامه داد: دشمن با کار کارشناسی قصد ورود بر ذهن نوجوان ما را دارد،  باید هوشمندانه و با ابزار رسانه و هنر بتوانیم جوان امروز را اقناع کنیم گرچه در خراسان جنوبی نشست های آزاداندیشی با موضوع حجاب برگزار می شود. 

استاندار خراسان جنوبی تصریح کرد: وضعیت حجاب در استان خراسان جنوبی مطلوب است اما بد حجابی برای این استان متدین و انقلابی حتی به صورت محدود هم زیاد است. 

قناعت افزود: توجه به فرمایشات رهبری در امر حجاب مهم است چراکه به گفته رهبری این موضوع حل می شود تنها دو قطبی مخالفان و موافقان نباید ایجاد شود. 

وی ادامه داد: ایران اسلامی در حوزه خانواده، اخلاق،  کرامات انسانی و به ویژه بانوان الگو خواهد شد و  باید آن را به کشورهای دیگر ارائه دهیم، همچنین ما شاهد فتح قله های موفقیت در عرصه های بین المللی هستیم.

پایان پیام/۶۹۰۷۵


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =