پست خراسان جنوبی تعطیل نیست

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرحند، مأمور پست و انتظار برای رسیدن نامه‌ها بخش ثابتی از کودکی همه‌مان بود. زمانی که برای ثبت‌نام‌های دولتی فرم پر می‌کردیم و نامه می‌فرستادیم. گاه چند هفته، منتظر رسیدن پستچی و جواب نامه‌هایمان بودیم.

گرچه  زندگی تغییر کرده است و مراودات هم شکل تازه‌ای به خود گرفته‌اند. به لطف تکنولوژی دیگر برای خبر گرفتن از دوستان راه‌ دور نیازی به ارسال نامه نیست. بااین‌همه، شغل پستچی همچنان وجود دارد. نه‌تنها که تصویر مأمور پستی از زندگی‌مان پاک نشده، بلکه حضورش پررنگ‌تر هم شده است!

هرچند که امروزه جابه‌جایی نامه کمتر متداول است، اما در عوض جابه‌جایی مرسولات بسیار پربسامد است. با رونق گرفتن بازارگاه‌های اینترنتی و تکامل سیستم‌های لجستیکی حمل‌ونقل، پست و پستچی بیش‌ازپیش در زندگی روزمره‌مان نقش دارند.

حسین ظهوری، مدیرکل پست خراسان جنوبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از بیرجند اظهار داشت: کولاک برف، برودت سرما و حتی گرمای طاقت‌فرسا نیز نمی‌تواند مانع خدمات رسانی پست به مردم شریف استان شود.

وی افزود: تمام ادارات پست شهرستان های خراسان جنوبی، با وجود تعطیلی ناشی از گرمای بی‌سابقه کشور، مشغول فعالیت و سرویس دهی هستند و تعطیل نیستند.  

مدیر کل پست استان خراسان جنوبی تصریح کرد: تمامی واحدهای توزیع، آماده سازی، تجزیه و مبادلات و رهسپاری شبکه پستی شهرستان های استان برای ارسال مرسولات پستی شهروندان به اقصی نقاط کشور آماده و فعال هستند.

 

پایان پیام/۶۹۰۱۴


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =