لزوم تغییر در نظام منحرف جهانی برای رسیدن به سلامت بشر

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، آیت الله سید علیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در دیدار با مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران اظهارداشت: همچنان که رهبر انقلاب فرمودند دغدغه مریض باید درمان بیماریش باشد اما از جهت تأمین مالی کمک شود که دغدغه جداگانه نداشته باشد.

وی تصریح کرد: دولت به ویژه دولت سیزدهم و مجموعه کسانی که در این بخش خدمت می کند تلاش خود را نسبت به آنچه که از سلامت تعریف می شود در چاچوبه قانون برای ارائه خدمات انجام می دهند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اضافه کرد: مسئله سلامت که بخشی از آن انواع بیماری های تن و جسمانی و بخشی بیماری های روحی و روانی و همچنین برخی از بیماری ها به خاطر عکس العمل متقابل تن و روان بیماری های روان تنی بوده را شامل شده و در همه جهان این بیماری ها تعریف شده و خدماتی هم برای آنها ارائه می شود.

به گفته آیت الله عبادی بیماری های روحی که البته تعریف شده متصدیان خاص خود را در جهان دارد.

امام جمعه بیرجند با اشاره به اینکه بشر نه تنها امروز بلکه در طول تاریخ به صورت فراگیر از وجود برخی از ستمگران عالم رنج می برده است، یادآور شد: امروز مشاهده می‌کنیم که کودکان و زنان فلسطینی با چه میکروبی مواجه هستند و جان خود را از دست می دهند ولی متأسفانه سازمان ملل وحشی پشتوانه قاتلین شده اند که باید فکری برای این بیماری در سطح دنیا شود.

وی گفت: مسائل اصلی که در حفظ از عارضه بیماری ها باید باشد در تعریف آن وجود ندارد و یا در حاشیه قرار گرفته است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: خوراکی های ناسالمی که در اختیار مردم قرار می گیرد و سلامت آنها را تحت شعاع قرار داده و بیماری های نفسانی که منجر به بیماری تن می شود از نظر کارشناسی کمتر به آن توجه شده است.

عبادی یادآور شد: در حال حاضر مسئله دارو در کنار غذا قرار دارد و هر خانواده ای آن را مصرف می کند.

وی افزود: باید نظم منحرف جهانی تغییر کند تا بشر به سلامت قابل تعریف برسد و تا انجام نگیرد وضعیت همین گونه خواهد بود.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اضافه کرد: در سازمان های مسخره خود شعار حقوق بشر و حقوق کودک را سر می دهند در حالی که در عمل از قاتلان مظلومان پشتیبانی می کنند این یک حق مهم برای هر بشری است.

عبادی ادامه داد: باید در این جهت قدم خیرخواهانه برای نابودی این نظام ستمگر برداشته شود تا بشر به سلامت برسد.

پایان پیام/۶۹۰۲۷


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =