آثار برگزیده جشنواره ملی عکس میراث ماندگار خراسان‌جنوبی کتاب شود

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، سید امین صانعی مهری، معاون روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی امروز  در بازدید از اولین نمایشگاه دومین جشنواره ملی عکس میراث ماندگار خراسان جنوبی اظهارداشت: مجموعه عکس این جشنواره یکی از کامل‌ترین مجموعه‌های عکس است و باید این مجموعه در قالب کتابی نفیس طراحی و چاپ شود و در این زمینه مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت همکاری خواهد کرد.

وی افزود: من دبیر چندین جشنواره از جمله جشنواره عکس بناهای تاریخی «احیا» بوده‌ام، می‌توانم بگویم گردآوری ۲ هزار و ۵۵۰ عکس باکیفیت از عکاسان مطرح کشور  با موضوع تخصصی، در مقیاس یک استان کار بی‌نظیری است که به طور قطع نتیجه تلاش شبانه‌روزی همکاران اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی است.

معاون روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: کتاب این نمایشگاه می تواند در اختیار دفاتر هواپیمایی، آژانس‌های مسافرتی و … قرار گیرد.

صانعی بیان کرد: با دیدن این تصاویر ترغیب شدم در اولین فرصت به خراسان جنوبی سفر کنم و جاذبه‌های گردشگری، تاریخی و … این استان را از نزدیک ببینم.

پایان پیام/


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =