باید تعمیم دهنده فرهنگ بسیجی به دنیا باشیم

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، حجت الاسلام و السملین مهدی رحیم آبادی، امام جمعه موقت بیرجند امروز در خطبه های نماز جمعه مرکز خراسان جنوبی اظهارداشت:  وقایع اخیری که توسط رژیم منحوس صهیونیستی در سرزمین های اشغالی رخ داد سبب شد تا شاهد موج عظیمی از بیداری در همه جهان باشیم.

وی تصریح کرد: امروز زنان و کودکان مظلوم سرزمین های اشغالی دروغ های مدعیان دموکراسی، آزادی و حقوق بشر را  بر ملا کردند.

خطیب جمعه بیرجند با بیان این که رژیم صهیونیستی روزهای پایانیش را می گذارند افزود: اکنون همه جوامع اسلامی باید هوشیار و بیدار باشند چرا که حرف از مذاکره زدم فریبنده است چون که آن ها به هیچ تعهدی پایبند نبوده و نیستند.

حجت الاسلام رحیم آبادی به در پیش بودن هفته بزرگداشت بسیج اشاره کرد و ادامه داد: ملت ایران به معنای واقعی تفکر بسیجی را تجربه کرده است اما باید تعمیم دهنده این فرهنگ به دینا به ویژه مردم فلسطین باشد.

به گفته براساس فرمایشات رهبری نظام بسیجیان دارای سه ویژگی اخلاص، بصیرت و عمل به هنگام هستند.

امام جمعه موقت بیرجند در ادامه به انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری اشاره و اضافه کرد: امروز قوای سه گانه  در حلقه ملت بسیجی به سمت آرمان خواهی حرکت می کنند و انتخابات پیش رو منهای فرهنگ صهیونیستی و لیبرال در امتداد عرصه خدمت رسانی، تا ظهور منجی و برپایی تمدن اسلامی  خواهد بود.

پایان پیام/


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + هفده =