۱۹۳ هزار قرص ترامادول و متادون در نهبندان کشف شد

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین عرب، فرمانده انتظامی شهرستان نهبندان روز چهارشنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: ماموران ایست و بازرسی “سهل آباد” شهرستان نهبندان در اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز، هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک سواری سمند مشکوک شدند و خودرو را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی افزود: پس از هماهنگی با مقام قضایی در بازرسی از خودرو، ۷۳ هزار قرص ترامادول و ۱۲۰ هزار قرص متادون کشف شد که ارزش ریالی محموله قاچاق بنا بر نظریه کارشناسان مربوطه بیش از ۷۳۰ میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان نهبندان بیان کرد: ماموران در این رابطه یک خودرو توقیف و یک متهم را دستگیر کردند که به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

وی گفت: اجرای طرح‌های مبارزه با قاچاق کالا و ارز یکی از راهبردهای عملیاتی پلیس در پیشبرد اهداف ماموریتی پلیس برای رشد و شکوفایی اقتصاد کشور محسوب می‌شود و در این زمینه همراهی و همکاری همه نهادها و بخش ها با فرماندهی انتظامی ضروری است.

کشف سه تن تخم مرغ فاقد مجوز

فرمانده انتظامی شهرستان نهبندان گفت: ماموران پاسگاه سهل آباد هنگام کنترل خودروهای عبوری در جاده‌ها به ۲ دستگاه نیسان مشکوک شدند و خودروها را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی افزود: پس از هماهنگی با مقام قضایی در بازرسی از خودروها، سه تن تخم مرغ فاقد مجوز بهداشتی کشف شد که ارزش ریالی آن بنا بر نظریه کارشناسان مربوطه بیش از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است.

سرهنگ عرب بیان کرد: ماموران در این رابطه ۲ متهم را دستگیر کردند که متهمان به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

وی ضمن قدردانی از همکاری شهروندان با پلیس، از عموم مردم خواست در صورت مشاهده یا اطلاع از هرگونه دپو و قاچاق کالا مراتب را با تلفن ۱۱۰ اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان اقدام شود.

پایان پیام/د


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =