فعالیت ۹۳۵ گروه جهادی در خراسان جنوبی همزمان با هفته بسیج

مهدی هنری، مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از آغاز رزمایش جهادگران فاطمی ۳ در خراسان جنوبی همزمان با ۱۴ استان کشور خبر داد.

وی با بیان اینکه رزمایش جهادگران از ۲۸ آبان آغاز و تا ۷ آذر ادامه دارد، افزود: ۹ هزار جهادگر خراسان جنوبی در قالب ۹۳۵ گروه جهادی به صورت قرارگاه‌های جهادی منطقه‌ای؛ شهرستانی در شهرستان‌های مختلف فعالیت می‌کنند.

مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی بیان کرد: در شهرستان بیرجند تمرکز جهادگران در روستای دستگرد؛ حاشیه شهر بیرجند است که از قبل بررسی‌های لازم انجام مشکلات احصا شده و متناسب با نیازهایی که داشتند تجمیع گروه‌های جهادی متخصص هماهنگ شده است.

هنری عنوان کرد: حدود ۳۰۰ نفر از جهادگران شهرستان بیرجند در قالب ۵۰ تیم تخصصی در منطقه حضور پیدا کرده و در عرصه‌های مختلف عمرانی که شامل تکمیل و مرمت منازل محرومین و تکمیل منازل شهدا می‌شود تیم های تخصصی اصناف و فنی، تیم‌های دامپزشکی، مشاوره، آموزشی و پزشکی در برنامه قرار گرفته است.

وی اظهار داشت: در رزمایش جهادگران فاطمی ۳ کار به صورت قرارگاهی پیگیری می‌شود که همه گروه‌های جهادی در اجرا با یکدیگر هماهنگ شوند و خروجی و اثربخشی بهتری داشته باشد.

پایان پیام/۳۶۳۵


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =