وعده ۷ ماهه شهردار بیرجند/ تمامی معابر خاکی تا پایان آبان ۹۹ آسفالت می‌شود

شهردار بیرجند گفت: سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری در چهار ماه اول سال بیش از نه هزار تن آسفالت تولید نموده که تاکنون ۶۰ هزار متر مربع از معابر شهر بیرجند آسفالت، روکش و لکه گیری شده است.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بیرجند، محمدعلی جاوید اظهار داشت: برابر قولی که قبلاً به شهروندان داده شده آسفالت معابر خاکی شهر که به دلیل عدم اجرای شبکه‌های زیرساختی تاکنون انجام نشده بود به طور ویژه در دستور کار سازمان عمران قرار گرفت.

وی افزود: این معابر عمدتاً در شمال شهر و مناطق کمتر برخوردار واقع شده است.

شهردار بیرجند تصریح کرد: معابر خاکی معصومیه پایین شامل خیابان‌های نیستان و بهارستان، معابر خیابان تلاش در معصومیه بالا، حاشیه میدان آیت‌الله عبادی، خیابان خلیج فارس چهار و فرعی‌های آن، غفاری ۲۴ و ۲۶ و معابر خیابان سلمان و شرافت در این چهار ماهه آسفالت شده است.

جاوید خاطرنشان کرد: روکش آسفالت خیابان‌های مطهری، پاسداران تقاطع بیمارستان تأمین اجتماعی، مدرس چهارراه سیلو، تقاطع ۱۵ خرداد و پاسداران، بلوار غدیر، میدان تمنای باران، میدان آزادی و غیره نیز در چهار ماه اول سال انجام شده است.

وی عنوان داشت: با توجه به تفاهم‌نامه‌ای که با شرکت آب وفاضلاب برای اجرای شبکه آب و فاضلاب این معابر منعقدشده در صورت انجام تعهدات این شرکت، تمامی معابر خاکی این شهر تا پایان آبان ماه ۹۹ آسفالت خواهند شد.

انتهای پیام/۳۴۰۳/ج


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + 7 =