بسترهای اشتغال پایدار و جذب توریسم در طبس فراهم می شود – طبس نیوز

بسترهای اشتغال پایدار و جذب توریسم در طبس فراهم می شود

رسول عراقی عضو شورای اسلامی شهر طبس از نشست‌های تخصصی با کارشناسان حوزه فولاد، پالایش، نفت، محیط زیست، کشاورزی، صنعت، معدن و توریست خبر داد.

طبس نیوز:رسول عراقی عضو شورای اسلامی شهر طبس از نشست‌های تخصصی با کارشناسان حوزه فولاد، پالایش، نفت، محیط زیست، کشاورزی، صنعت، معدن و توریست خبر داد.

به گزارش طبس نیوز به تقل از روابط عمومی شهرداری طبس، عضو شورای اسلامی شهر طبس از نشست‌های تخصصی با کارشناسان حوزه فولاد، پالایش، نفت، محیط زیست، کشاورزی، صنعت، معدن و توریست خبر داد.

رسول عراقی تصریح کرد: به منظور جذب سرمایه گذار در حوزه های مختلف جلسات متعددی با حضور دکتر عبداله زاده نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی و برخی مدیران و متخصصان برگزار شد که نتایج اولیه آن در طبس محسوس شده است.

وی افزود: در نشست مشترک “شه پرست” مدیرعامل شرکت نیکسان صنعت به عنوان بزرگ‌ترین شرکت فعال در حوزه پالایش و فولاد، “عبداللهی” رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی کشور، “عظیمی” رییس هیئت مدیره انجمن صنفی اسب ایران، “رجایی” متخصص محیط زیست و مدیر پروژه بزرگ‌ترین باغ وحش خاورمیانه، “تیموری” کارشناس ارشد مدیریت و کارآفرینی، “پرفسور کمیلی” دکترای دامپزشکی و مهندسی کشاورزی از آلمان با دکتر محمدعلی عبداله زاده و اینجانب مسائل فوق مورد بررسی قرار گرفت و نتایج مطلوبی داشت.

عراقی با تاکید بر اینکه رویکرد شورای اسلامی چهارم شهر طبس بر ایجاد بسترهای اشتغال پایدار و ترویج صنعت و کشاورزی می‌باشد، گفت: حوزه جذب توریسم یک حیطه کاملاً تأثیر گزار بر آبادانی توسعه منطقه است که مورد توجه ویژه نماینده محترم مردم در مجلس و نیز شورای اسلامی شهر طبس قرار دارد.

عضو شورای شهر طبس با اشاره به سفر تیم گردشگری از سرمایه گذاران بخش خصوصی به این شهر در روزهای پایانی شهریورماه، تاکید کرد: ثبت شرکت تولید شمش فولاد اسفنجی طبس اولین راه آورد این جلسات بود و انشالله در آینده ای نزدیک دست آوردهای خوبی به مردم عزیز معرفی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + شانزده =