بهرام عزیززاده مسئول اداره ورزش و جوانان طبس شد – طبس نیوز

بهرام عزیززاده مسئول اداره ورزش و جوانان طبس شد

در جلسه ای با حضور مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان خراسان جنوبی، معاون استاندار و فرماندار شهرستان طبس، و تعدادی از مسئولان هیآت ورزشی مراسم تودیع و معارفه روسای اداره ورزش و جوانان طبس انجام شد.

طبس نیوز:در جلسه ای با حضور مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان خراسان جنوبی، معاون استاندار و فرماندار شهرستان طبس، و تعدادی از مسئولان هیآت ورزشی مراسم تودیع و معارفه روسای اداره ورزش و جوانان طبس انجام شد.

به گزارش طبس نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه طبس،در جلسه ای با حضور احمد طالبیان مقدم معاون استاندار و فرماندار شهرستان طبس، قدیری مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان خراسان جنوبی و تعدادی از مسئولان هیآت ورزشی شهرستان در محل فرمانداری مراسم تودیع و معارفه اداره ورزش و جوانان شهرستان برگزار، از تلاش های “ایرج توتونچی” رییس سابق اداره ورزش و جوانان شهرستان تشکر و بهرام عزیزاده به ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان طبس انتخاب شد.

طالبیان مقدم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک بازگشایی مدارس گفت: تاکنون با وجو د کمبود امکانات و اعتبار در زمینه ورزش در شهرستان طبس ،باز هم شاهد کسب مقام های عالی توسط ورزشکاران عزیز طبسی در رشته های مختلف ورزشی بوده ایم.امیدوارم همچون گذشته با تلاش بیش از پیش ، شاهد ارتقاء سطح ورزشی شهرستان طبس باشیم.

قدیری مدیر کل اداره ورزش و جوانان خراسان جنوبی نیز اظهار داشت: عرصه ورزش در کشور اسلامی ما عرصه جوانمردی،اخلاق و انصاف است.ورزش به عنوان یک پدیده ی مفرح و پرنشاط می تواند از بسیاری معضلات و آسیبهای فرهنگی و اجتماعی جلوگیری کند.

این مقام مسئول عنوان کرد: جایگاه اصلی ورزش شهرستان طبس بسیار بالاتر از جایگاه کنونی است که امیدوارم با اختصاص امکانات بیشتر به این شهرستان ،به جایگاه و موقعیت اصلی خود در عرصه ورزش دست پیدا کند.

وی از زحمات چند ساله ی ایرج توتونچی تقدیر و تشکر نمود.

احمد طالبیان مقدم در پایان انتصاب “بهرام عزیززاده “به ریاست اداره ورزش و جوانان طبس را تبریک گفت و از زحمات ایرج توتونچی تقدیر و تشکر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 15 =