شورای ورزش شهرستان طبس تشکیل می‌شود – طبس نیوز

شورای ورزش شهرستان طبس تشکیل می‌شود

اولین جلسه گروه کارشناسی متشکل از کارشناسان، صاحبنظران و پیشکسوتان ورزش جهت بررسی اهداف و ضرورت تشکیل شورای ورزش شهرستان تشکیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی طبس، اولین جلسه هم اندیشی گروه کارشناسی اداره ورزش و جوانان به منظور تشکیل اتاق فکر پشتیبانی از شورای ورزش شهرستان با حضور جمعی از کارشناسان، صاحبنظزان و پیشکسوتان ورزش شهرستان با هدف بررسی ضرورت تشکیل شورای ورزش شهرستان، تعیین راهکارهای حمایت فکری از مصوبات شورا و تعیین اعضای اتاق فکر مورد پیشنهاد در محل اداره ورزش و جوانان برگزار شد.

در این جلسه که برای اولین بار با رویکرد سازماندهی طرح‌ها، برنامه‌ها و راهکارهای اجرایی نهادینه کردن هر چه بیشتر ورزش در شهرستان از قبل اجرای مصوبات شورایی تشکیل شد، اهداف، فرآیند تشکیل شورا، نحوه مطالبات ورزشی، چارت سازمانی و تشکیلاتی شورای ورزش، تشکیلات و کارگروه‌های کارشناسی مورد نیاز برای پشتیبانی فکری از شورای ورزش شهرستان و ترسیم خط مشی آتی گروه مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه ضمن تاکید بر لزوم تشکیل شورای ورزش در شهرستان با محوریت فرماندار و پوشش منافع عمومی ورزش با مصوبات شورا که در قبال هم‌فکری، مشارکت و همیاری دستگاه‌های اجرایی قابل حصول است از تشکیل جلسات و بررسی بیشتر مباحث جاری استقبال شد و مقرر گردید توقعات جامعه ورزش و اهداف مورد نظر با دقت بیشتری بررسی تا بتوان در کنار ظرفیت‌های فکری موجود و توانمندی‌های مدیریتی که در شهرستان وجود دارد حمایت ضابطه‌مند همه دست‌اندرکاران، مدیران و حامیان ورزش را جلب کرد.

جلسه آتی این کارگروه هفته آینده با هدف تدوین آیین‌نامه اجرایی شورای ورزش تشکیل خواهد شد.

قابل ذکر است درصورت توافق فرماندار ویژه طبس و تائید آئین نامه اجرای مورد نظر گروه کارشناسی، شورای ورزش با هدف تاثیرگزاری ویژه در مباحث ورزشی در آینده نزدیک تشکیل خواهد شد.

یک دیدگاه برای نوشته «شورای ورزش شهرستان طبس تشکیل می‌شود»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − چهار =