برای جلوگیری از حذف کشتی از المپیک رأی دهید – طبس نیوز

برای جلوگیری از حذف کشتی از المپیک رأی دهید

سایت معتبر ورزشی ESPN اقدام به برگزاری نظرسنجی به منظور حذف یکی از رشته‌های ورزشی از بازی‌های المپیک به جای کشتی کرده است.

wrestling

در این سایت که یکی از معتبر‌ترین سایت‌های ورزشی به شمار می‌رود بعد از تصمیم کمیته بین‌المللی المپیک برای حذف کشتی از بازی‌های المپیک، ۲۶ رشته ورزشی که باید در المپیک حضور داشته باشند به معرض نظرسنجی گذاشته شده‌اند که کدامیک در المپیک باقی بمانند و کدامیک از المپیک حذف شوند.

در قسمت بالای این نظرسنجی سوال شده است که کدام رشته باید به جای کشتی از المپیک حذف شود که اسامی ۲۶ رشته آمده است که تا این لحظه بدمینتون با توجه به اینکه بیشتر مدال‌های طلا را در این رشته چین می‌گیرد با ۱۸ درصد، پنج‌گانه مدرن با ۱۶ درصد و سوارکاری و تنیس روی میز با ۱۴ درصد در صدر قرار دارند.

در قسمت دوم نظرسنجی هم سوال شده است شما دوست دارید کدام رشته در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ حفظ شود؟ که در این قسمت ۸ رشته ورزشی شامل ۱- کشتی ۲- بیس‌بال و سافت‌بال ۳- کاراته ۴- کوهنوردی ۵- ووشو ۶- اسکواش ۷- موج‌سواری و ۸- اسکیت جز گزینه‌ها هستند که تا این لحظه کشتی با ۸۳. ۵ درصد بالا‌ترین آمار را برای باقی ماندن در المپیک به خود اختصاص داده است. تا این لحظه ۱۳ هزار و ۴۳۰ نفر در این نظر سنجی شرکت کرده‌اند.

لینک نظر سنجی

علاقمندان برای باقی ماندن کشتی در المپیک باید در قسمت دوم به کشتی (wrestling) رأی دهند و در قسمت اول به یکی از رشته‌هایی که به جای کشتی از المپیک حذف شوند./خبرگزاری فارس

2 دیدگاه برای نوشته «برای جلوگیری از حذف کشتی از المپیک رأی دهید»

  1. سلام دوست عزیز.. از اونجایی که بهترین مدال آوران ما در المپیک، کشتی گیرامون هستن، من هم در بخش دوّم به ورزش کشتی رای دادم. با سپاس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × دو =