قدرت کشتی طبس همه را غافلگیر کرد – طبس نیوز

قدرت کشتی طبس همه را غافلگیر کرد

رئیس هیئت کشتی استان با اشاره به مسابقات قهرمانی کشتی استان که چند روز قبل با قهرمانی طبس پایان یافت، گفت: نتایج این مسابقات برای ما خیلی مهم بود چون ورود طبس به کشتی استان به طور قطع بر اقتدار آن خواهد افزود.

طبس نیوز: رئیس هیئت کشتی استان با اشاره به مسابقات قهرمانی کشتی استان که چند روز قبل با قهرمانی طبس پایان یافت، گفت: نتایج این مسابقات برای ما خیلی مهم بود چون ورود طبس به کشتی استان به طور قطع بر اقتدار آن خواهد افزود.

به گزارش طبس نیوز به نقل از خراسان، رئیس هیئت کشتی استان با اشاره به مسابقات قهرمانی کشتی استان که چند روز قبل با قهرمانی طبس پایان یافت، گفت: نتایج این مسابقات برای ما خیلی مهم بود چون ورود طبس به کشتی استان به طور قطع بر اقتدار آن خواهد افزود.

«اطلسی» با بیان اینکه مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشور ۲۶ شهریور در طبس برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه کشتی گیران طبس در همه وزن‌ها عنوان قهرمانی را کسب کردند همه در قالب تیم استان به مسابقات کشوری اعزام خواهند شد.

وی تاکید کرد: ورزشکاران باید همیشه در آمادگی کامل باشند چون ما فقط افرادی را که رتبه بر‌تر کسب کردند به مسابقات کشوری اعزام خواهیم کرد.

وی افزود: براساس تقویم فدراسیون مسابقات کشتی قهرمانی نونهالان کشور سوم و چهارم شهریور در سمنان برگزار می‌شود که در صورت تغییر نکردن زمان مسابقات، تیم استان به این رقابت‌ها اعزام خواهد شد.

2 دیدگاه برای نوشته «قدرت کشتی طبس همه را غافلگیر کرد»

  1. مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشور ۲۶ شهریور در طبس برگزار می شود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ در طبس؟؟؟ درست نوشتید؟؟ مطمئنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 17 =