چاپ این خبر

پایان مرحله استانی مسابقات قرآن اوقاف در طبس با اعلام نتایج برتر

پایان مرحله استانی مسابقات قرآن اوقاف در طبس با اعلام نتایج برتر
طبس نیوز: 

در مراسم آیین اختتامیه چهلمین دوره مسابقات استانی قرآن اوقاف خراسان جنوبی به میزبانی شهرستان طبس از نفرات اول تا سوم هر رشته تجلیل شد.

به گزارش طبس نیوز، در مراسم اختتامیه چهلمین دور از مسابقات استانی قرآن کریم که به میزبانی شهرستان برگزار شد از برگزیدگان تجلیل شد.

در ذیل اسامی برگزیدگان هر کدام از رشته های قرآنی آمده است، نفرات اول هر رشته به جز حفظ ۵ جز به مسابقات کشوری که در نیمه شهریور ماه در ارومیه برگزار خواهد شد، اعزام می‌شوند.

برگزیدگان مسابقات استانی قرآن اوقاف خراسان جنوبی در بخش خواهران

رشته حفظ ۵ جزء

رتبه اول: سمیه رستگارنیا از بیرجند
رتبه دوم: مرضیه نظری از طبس
رتبه سوم: نجمه فیض‌بخش از فردوس

برگزیدگان مسابقات استانی قرآن اوقاف خراسان جنوبی

رشته حفظ ۱۰ جزء

رتبه اول: فرزانه شکوهیان از بیرجند
رتبه دوم: زینب سلطان‌زاده از بشرویه
رتبه سوم: طیبه پاسبان از بیرجند

برگزیدگان مسابقات استانی قرآن اوقاف خراسان جنوبی

رشته حفظ ۲۰ جزء

رتبه اول: زهره سادات عبدالهی از بیرجند
رتبه دوم: سمیه حسینی از سربیشه
رتبه سوم: زهرا عربی از بیرجند

برگزیدگان مسابقات استانی قرآن اوقاف خراسان جنوبی

رشته حفظ کل

رتبه اول: زهرا مروتی از قاین
رتبه دوم: مرضیه اشرفی از بیرجند
رتبه سوم: زهرا راعی از قاین

رشته قرائت

رتبه اول: زهرا قاسمی از قاین
رتبه دوم: فاطمه نوفرستی از بیرجند
رتبه سوم: فهیمه صبحی از فردوس

رشته ترتیل

رتبه اول: فاطمه شریفی‌پور از بیرجند
رتبه دوم: سمیه دشت‌بان از فردوس
رتبه سوم: فاطمه یگانه از سرایان

رشته دعاخوانی

رتبه اول: زهرا نخعی‌پور از بیرجند
رتبه دوم: معصومه عادلی سرچاهی از بیرجند
رتبه سوم: فرزانه علی‌پور از سرایان

برگزیدگان مسابقات استانی قرآن اوقاف خراسان جنوبی
گروه برادران

حفظ ۵ جزء

رتبه اول: علی خاتمی از بیرجند
رتبه دوم: محسن آراسته از بیرجند
رتبه سوم: علی عاملی از فردوس

حفظ ۱۰ جزء

رتبه اول: محمد اولادی از بیرجند
رتبه دوم: سیدعلی سیادت از بیرجند
رتبه سوم: سلمان خزائی از سربیشه

رشته حفظ ۲۰ جزء

رتبه اول: محمد امینی‌فرد از بیرجند
رتبه دوم: احمد یوسفی احمدآباد از بیرجند
رتبه سوم: محمد قاسمی از سربیشه

رشته حفظ کل

رتبه اول: مصطفی فریدونی از بیرجند
رتبه دوم: حسین نوابیان مقدم از بیرجند
رتبه سوم: عبدالقدوس حسنی از سربیشه

رشته قرائت

رتبه اول: وحید براتی از بیرجند
رتبه دوم: محمدرضا رضازاده از طبس
رتبه سوم: محسن حسین خو از قائن

رشته ترتیل

رتبه اول: مهدی عبدالهی از بیرجند
رتبه دوم: حسین الله‌رسانی از بیرجند
رتبه سوم: مصطفی عاشوری از بیرجند

رشته دعاخوانی

رتبه اول: عباس شریف زاده از سرایان
رتبه دوم: محمدجواد رجب پور از قائن
رتبه سوم: حسن کاری از نهبندان

رشته اذان

رتبه اول: رضا سیاحی از بیرجند
رتبه دوم: رسول وکیل زاده ثانی از بشرویه
رتبه سوم: مجید عارفی از فردوس

در این مراسم همچنین از رؤسای برتر ادارات اوقاف شهرستان‌های خراسان جنوبی در اجرای مسابقات قرآنی در مراسم اختتامیه مسابقات تجلیل شدند، طبس رتبه اول؛ بیرجند دوم؛ و قائن و فردوس سوم شدند.

Permanent link to this article: http://tabasnews.ir/general/news-id=50624

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.