آيين دانش‌آموختگي دانشجویان دانشگاه پیام نور طبس برگزار شد – طبس نیوز

آیین دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه پیام نور طبس برگزار شد

جشن دانش آموختگی حدود ۱۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه پیام نور طبس روز سه شنبه در طبس برگزار گردید.

طبس نیوز:جشن دانش آموختگی حدود ۱۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه پیام نور طبس روز سه شنبه در طبس برگزار گردید.

به گزارش طبس نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور طبس،جشن دانش آموختگی حدود ۱۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه پیام نور طبس با حضور معاون محترم استاندار و فرماندار شهرستان ، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر ، ریاست دانشگاه و روسای پیشین دانشگاه ،روسای مراکز آموزش عالی شهرستان، اساتید ،دانشجویان و خانواده ها ایشان ،  در تاریخ ۹۲/۷/۳۰ در محل تالار فرهنگیان و با شکوه خاصی برگزار گردید.

لازم به ذکر است در این مراسم که دانشجویان از تمامی ۲۳ رشته این دانشگاه حضور داشتند؛ اولین و بزرگترین جشن فارغ التحصیلی است که از زمان تاسیس دانشگاه پیام نور طبس در بین تمامی رشته ها بصورت مشترک برگزار می گردد .
در ابتدای مراسم پس از تلاوت آیاتی از کلام ا… مجید، سرود جمهوری اسلامی و صلوات خاصه جناب آقای مهندس اخوان صفار سرپرست دانشگاه پیام نور طبس ضمن خوش آمد و تبریک به دانش آموختگان ، همراهانشان ، مسئولین ، اساتید وکارکنان حاضر در مراسم بیان داشت: در فرهنگ اسلامی و ایرانی، علم و دانش دارای ارزش ذاتی است و هر کس در مسیر کسب علم و دانش مصمم‌تر باشد و به درجات بالاتری از دانش و معرفت دست یابد، در میان مردم جامعه از شأن و منزلتی بالاتر و والاتر برخوردار می‏باشد.

ریاست دانشگاه در پایان صحبت‌هایش با بیان اینکه ۲۳ نفر از این دانشجویان فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد پذیرفته شده اند ،آرزوی موفقیت همه دانش آموختگان را در تمامی مراحل زندگیشان از خداوند منان خواستار شد.

در ادامه گروه نوجوانان باستانی کار باشگاه پوریای ولی شهرستان به اجرای برنامه پرداختند و سپس آقای طالبیان مقدم معاونت استاندار و فرماندار شهرستان طبس نیز جهت تبریک به دانش آموختگان سخنانی را بیان نمود.

از دیگر برنامه های این مراسم و جشن؛ اجرای شعبده بازی؛ اجرای زنده گروه موسیقی؛ پخش کلیپ؛  قرائت دسته ‏جمعی سوگندنامه؛ و در پایان تقدیر از دانش‌آموختگان برتر رشته‌های مختلف با اهدای لوح تقدیر و تندیس یادبودی از دست ریاست دانشگاه و سایر مسئولین شهرستان به تمامی دانش‌آموختگان بود.

یک دیدگاه برای نوشته «آیین دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه پیام نور طبس برگزار شد»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − سه =