سه کشته در سانحه رانندگي محور طبس – يزد – طبس نیوز

سه کشته در سانحه رانندگی محور طبس – یزد

سانحه رانندگی در محور طبس– یزد سه کشته بر جای گذاشت.

طبس نیوز: سانحه رانندگی در محور طبس– یزد سه کشته بر جای گذاشت.

به گزارش طبس نیوز به نقل از واحد مرکزی خبر، سرپرست پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی گفت: در این حادثه که دیشب در کیلومتر ۱۳۰محور طبس – یزد رخ داد ،‌ یک دستگاه سواری پژو با یک دستگاه کشنده با هم برخورد کردند که سه نفر از سرنشینان پژو کشته شدند.

سرهنگ قاسمی علت حادثه را انحراف به چپ پژو اعلام کرد.

3 دیدگاه برای نوشته «سه کشته در سانحه رانندگی محور طبس – یزد»

  1. تو همه ی عمرم و با تموم سفرهایی که رفتم مضخرف تر از جاده ی یزد ندیدم..
    لااقل مشهد میریم دلمون خوشه میخوایم به مشهدالرضا برسیم.. دو سه تا شهر و تونل بین راهه..یزد چی؟ هر چی میری کویر نمکه که اصلا واسه راننده ها خوب نیست.. از داغی هوا هم که بهتره هیچی نگم..

    1. گرمای هوا چه ربطی به کشته شدن مردم داره . جاده خرابه باید یک طرفه بشه جاده جدید بزنند با فاصله که نور چراغ ماشنها روی رانندگی تاثیر نگذاره و پیمانکارش هم دزد نباشه

      1. گرما و سرما علل اصلی نیست بلکه منجر به اتفاقات بعدی میشه. وقتی شدت نور آفتاب زیاد باشه و موجب آزار دید راننده ها بشه خواه ناخواه جلوی عکس العمل سریع و دقیق اونها رو میگیره و همچنین رانندگی در شب در چنین جاده هایی قدرت دید راننده رو محدود میکنه. البته اینها از عوامل طبیعی هستند که کاریشون نمیشه کرد. حرف حسابم این بود که وقتی جاده دو طرفه باشه، مسیر طولانی باشه، هوا داغ باشه و .. همه ی اینها دست به دست هم میدن و منجر به بروز حادثه میشن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + یک =