یک کشته و سه مجروح در تصادف پراید و کامیون

فرمانده انتظامی شهرستان طبس از سانحه رانندگی در محور «طبس-یزد» خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس،  سرهنگ محسن جلالیان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت:صبح امروز با اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰مبنی بر تصادف در کیلومتر۶۰محور طبس-یزد بلافاصله کارشناسان پلیس راه و گروه امداد به محل سانحه اعزام شدند.

وی افزود:مأموران در بررسی صحنه دریافتند که یک دستگاه سواری پراید با کامیون اتگو تصادف کرده که در این سانحه ، سرنشین راننده پراید در دم کشته شده و سه سرنشین هر دو خودرو به شدت مجروح وجهت مداوا به بیمارستان منتقل شدند.

سرهنگ جلالیان تصریح کرد: کارشناس پلیس راه علت وقوع این حادثه رانندگی را انحراف به چپ سواری پراید ناشی از خواب آلودگی اعلام کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان طبس به رانندگان توصیه کرد:با رعایت سرعت مطمئنه رانندگی کنید و در مواقع خستگی و خواب آلودگی در اولین پارکینگ استراحت کرده و پس از رفع خستگی به مسیر خود ادامه دهید تا سفری بدون خطر و حادثه داشته باشید.

5 thoughts on “یک کشته و سه مجروح در تصادف پراید و کامیون

  1. در این دوازده سال با وجود استفاده از دو درصد عوارض معادن که استان یزد استفاده کرد حتی حاظر نشدند یک وجب از این جاده رو دو طرفه کنند.امیدوارم این اتفاقات دامنشان را نگیرد.

  2. هنوز این استان سابق از ما طبسب های مظلوم قربانی می گیرد ! نام این استان همواره در خاطرمان با استثمار ۱۲ ساله مان عجین است! !

      1. دوست عزیز درک کن که استان سابق برای همیشه در اذهان مردم فهیم طبس مرد. پس بیخودی سنگشون رو به سینه نزن.
        کمی عقل ، کمی فهم ، کمی درک و کمی هم ادب !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 10 =