یادواره شهدای هسته‌ای در طبس برگزار می‌شود – طبس نیوز

یادواره شهدای هسته‌ای در طبس برگزار می‌شود

یادواره شهدای هسته‌ای در طبس برگزار می‌شود

 به گزارش خبرگزاری فارس از طبس، ابوالقاسم احمدی پیش از ظهر امروز در جلسه برنامه‌ریزی برگزاری یادواره شهدای هسته‌ای و دومین یادواره شهدای پایگاه مقاومت بسیج شهید محلاتی شهرستان طبس که با حضور جمعی از مسئولان در محل ناحیه مقاومت بسیج طبس برگزار شد اظهار داشت: از برنامه‌های بسیج در طول هر سال برگزاری یادواره‌های شهیدان است که با پیشنهاد بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج شهید محلاتی طبس است تا یادواره شهدای هسته‌ای و علمی کشورمان در طبس برگزار شود.

وی ادامه داد: خانواده شهید مصطفی احمدی روشن برای شرکت در این یادواره اعلام آمادگی کرده‌اند و پیگیری لازم برای دعوت از حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان نیز به عنوان سخنران مراسم در حال انجام است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج طبس بیان کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، به احتمال زیاد نخستین یادواره شهدای هسته‌ای و دومین یادواره شهدای پایگاه مقاومت بسیج شهید محلاتی شهرستان طبس در تاریخ بیست و ششم شهریور ماه سال جاری، همزمان با اقامه نماز مغرب و عشاء و در محل بوستان شهدای گمنام طبس (میدان معلم) برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: همزمان با برنامه‌ریزی برای برگزاری یادواره شهدای هسته‌ای در شهرستان طبس، گروهی تخصصی برای تفحص سیره شهدا در شهرستان طبس آغاز به کار کرده است که با انجام مصاحبه‌های تخصصی از خانواده‌های شهدا، خاطرات شهیدان را جمع‌آوری می‌کند و احتمالاً منجر به چاپ کتاب و تهیه فیلمی مستند خواهد شد.

در جلسه برنامه‌ریزی برگزاری یادواره شهدای هسته‌ای و دومین یادواره شهدای پایگاه مقاومت بسیج شهید محلاتی شهرستان طبس، برای فراهم‌سازی امکانات و زیرساخت‌های برگزاری یادواره، انجام تبلیغات گسترده محیطی، برپایی نمایشگاه، انتشار ویژه‌نامه شهدای هسته‌ای و… بحث و تصمیم‌گیری شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 4 =