اطلاعیه‌های بانک صادرات ایران در خصوص موسسه منحله میزان – طبس نیوز

اطلاعیه‌های بانک صادرات ایران در خصوص موسسه منحله میزان

بانک صادرات دو اطلاعیه در خصوص موسسه میزان صادر کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس، بانک صادرات دو اطلاعیه در خصوص موسسه میزان صادر کرده که شرح آن در ذیل آمده است.

١.    بانک صادرات ایران در راستای ایفای رسالت های اجتماعی، مسئولیت حل و فصل مشکلات موسسه منحله میزان را برابر تفاهم نامه های منعقده فی مابین این  بانک و  بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و هیات تسویه موسسه مزبور، به عهده گرفته و از اول وقت اداری  روز دوشنبه مورخ ١١/٠٨/٩۴ نسبت به اجرای مفاد تفاهم نامه اقدام خواهد نمود.
٢.    اینک که بانک صادرات ایران اراده خود را در راستای حل و فصل مشکلات موسسه مورد بحث قرار داده است سپرده گذاران محترم موسسه موصوف می توانند به منظور تسریع و تسهیل امور از اول وقت اداری روز شنبه مورخ ١۶/٨/٩۴ حداکثر به مدت ٢٠ روز با در دست داشتن اصل و تصویر مدارک شناسایی نسبت به افتتاح حساب در شعب سابق موسسه میزان که در اختیار بانک صادرات ایران قرار گرفته، اقدام نمایند.
٣.    با عنایت به مهلت ٢٠ روزه مورد بحث مذکور در بند ٢ از سپرده گذاران محترم در خواست می گردد به تدریج در شعب سابق موسسه میزان که در اختیار بانک صادرات ایران قرار گرفته، مراجعه و از ازدحام در شعب یاد شده خودداری فرمایند.
۴.    بانک صادرات ایران برابر با تفاهم نامه ها و پس از بررسی دقیق میزان دارایی و بدهی موسسه منحله میزان عندالاقتضاء نسبت به تعیین اصل و سود متعلقه هر یک از سپرده گذاران محترم اقدام  و جدول واریز وجوه متعلقه شان را به حساب سپرده ای آنان از طریق ایمیل شخصی و یا ارسال پیامک به اطلاع ایشان خواهد رساند.
۵.     بانک صادرات ایران برابر تفاهم نامه های موصوف مدیریت دارایی ها و بدهی های موسسه منحله میزان را به عهده گرفته و به سپرده گذاران محترم اطمینان می دهد، به طور دقیق و بر اساس اصول حرفه ای بانکداری نسبت به انجام امور محوله و تا تعیین تکلیف سپرده گذاران عزیز پیگیری لازم را به عمل آورد.
لذا از تمامی سپرده گذاران محترم تقاضا می گردد، به منظور تسریع در روند انجام کار همکاری لازم با کارمندان بانک صادرات ایران را معمول فرمایند.

اطلاعیه ۲ جدول زمان بندی مراجعه سپرده گذاران موسسه میزان برای افتتاح حساب

​مشتریان گرامی می توانند جهت افتتاح حساب از روز شنبه ۹۴/۸/۱۶با در دست داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی به همراه دفترچه حساب و یا مدارک سپرده گذاری(میزان)براساس جدول زمانبندی ذیل به شعب این بانک در استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی و یا شعب تعاونی در شرف تصفیه میزان مراجعه نمایند.

jadval zaman 2.jpg

اخبار مرتبط :
متهمان نشر اکاذیب درباره موسسه مالی میزان دستگیر شدند
بانک صادرات مدیریت مؤسسه میزان را به‌عهده می‌گیرد
تلاش می کنیم تا در موضوع موسسه میزان حقی از مردم ضایع نشود
مؤسسه‌ای تحت نظارت بانک صادرات مطالبات مردم از «میزان» را بازمی‌گرداند
«حساب، اموال و پرسنل» موسسه میزان به بانک صادرات واگذار شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + نوزده =