گزارش تصویری/ نماز جمعه هفتم اسفندماه در طبس – طبس نیوز

گزارش تصویری/ نماز جمعه هفتم اسفندماه در طبس

گزارش تصویری:: نماز جمعه هفتم اسفندماه در طبس | عکاس: عباس زمانیان، سجاد نجفی

عکس:

9 دیدگاه برای نوشته «گزارش تصویری/ نماز جمعه هفتم اسفندماه در طبس»

 1. باید از بانی وباعث این امر خدا پسندانه جناب اقای سید مهدی مهاجریان که با انصراف خود موجب این وحدت وشادی در طبس شدند تشکر نماییم

 2. خوشحالی حقیر از این بابت است که عذر واهی خیلی از افراد، از این پس برداشته شد و حجت برهمگان تمام شد.چون وقتی از بعضی افراد سوال میشد که چرا نمازجمعه نمی آیی؟ می گفت من طرفدار فلانی هستم و ایشان که نمازجمعه را قبول ندارد.در واقع تنبلی و ضعف در دین خود را بر دوش دیگری می انداخت. ضمن تشکر از همه آقایان، به عنوان یک شهروندطبسی خواستار تداوم این حرکت شایسته هستم تا بهانه از دشمنان و ضعیف الایمان ها گرفته شود.

 3. احسنت خیلی عالی بود انشاء الله این وحدت وبرداری نه به خاطر انتخابات بلکه در همه مسائل ودر همه زمانها وجود داشته باشد مردم از این وحدت وبرداری در بین علما بسیار خرسند وخوشحال هستند

 4. به نام خداوند جان و خرد
  به عنوان یک شهروند که البته سعادت حضور در طبس و نماز جمعۀ امروز را نداشتم ، از دیدن مجموعۀ عکس این مراسم بسیار خوشحال شدم و واقعاً لذت بردم .لذا بر خود لازم می دانم که از یکایک حضّار که با سلایق و جریان های فکری- سیاسی مختلف و در کنار هم این صحنه را آفریده اند ، به سهم ناچیز خودم سپاسگزاری نمایم . انشاالله که این وحدت باخواست و تلاش طرفین ادامه داشته و نهادینه شود .من و شما اطمینان داریم که همۀ ما ، اسلام را دوست داریم . جمهوریّت را دوست داریم . مردم شریف را اعم از روحانی ، غیر روحانی ، یا بقول ادبیات قدیم ، معمّم و مکلّا و همۀ اقشار را دوست داریم . ” فقط می ماند که در هر شرایطی و هر زمانی ، یکدیگر را تحمّل کنیم .و بدانیم که همۀ ما و با همۀ سلایق و حتی عقاید ، خودی هستیم . چون دلمان برای ایران وایرانیان، ایرانیّت و اسلامیّت می تپد ”
  هم اکنون که توفیق و افتخار نگارشِ این سطور را دارم ، ساعاتی از نیمه شب گذشته ، رای گیری پایان یافته و قاعدتاً دیر یا زود و به هرحال بزودی نتایج انتخابات اعلام خواهد شد و یک نفر برنده خواهد گردید . ” می خواهم بگویم که عقل سلیم می گوید نگذاریم که بقیّه بازنده شوند .” چرا که همۀ آنانی که پا در این عرصه گذاشته اند ، نیروهای توانمند این شهرستان و منطقه اند و بخشی از پتانسیل و استعداد بالقوّۀ منطقه و بلکه کشورند . سالها پیش زمانی که آقای شکیبی ( رحمت الله علیه ) از ورود به مجلس هفتم باز ماندند با آنهمه سوابق اجرایی و مقامات نمایندگی و ریاست دو کمیسیون مهم مجلس شورای اسلامی ، امید آن می رفت و بلکه شایسته و بایسته بود که کرسی وزارت و یا استانداری را کسب می نمودند و نردبان ترقی من ، شما ، شهرستان ، منطقه و نظام کشور می شدند و این کار کاملاً شدنی بود . ولی به دلایل و جهاتی که ریشه در همان نگرش ” عدم تحمل ما ” داشت ، از کاه ها ، کوه ساختیم و بالاخره آن مرد را خانه نشین کردیم . و که ضرر کرد ؟ همۀ ما . با همۀ سلایق . و شهر ضرر کرد . و منطقه و کشور . و نمی خواستم اتفاقاتِ گذشته را بیان و زنده کنم ، که گذشته ، گذشته است و سرنوشت را باید از سر ، نوشت . می خواهم عرض کنم که یک نفر بر کرسی مجلس خواهد نشست و باید همۀ آنانی که امروز در انتخابات شرکت کردند و حتی شرکت نکردند . همه صاحبانِ اندیشه ای که از سلایق و جریان های سیاسی مختلف در نماز جمعۀ امروز حضور داشتند ، دست به دست هم دهند و ” سایر راه نیافتگان به مجلس را بر مسند ها و کرسی های دیگر بنشانند تا این استعداد های بالقوه ، انشاالله بالفعل گردد .”
  اگر بدقت بنگریم ، انتخابات مانند کنکور دانشگاه است . یک نفر” رتبۀ اول ” می شود و مبارکش باشد . اما هزاران نفرِ بقیه هم که ” رتبۀ اول ” نشده اند ، مهندس و دکتر و بازرگان و معلم و کارآفرین و … می شوند .
  باز به نوبۀ خود از همۀ مردم عزیز ، مسئول و غیر مسئول ( که : کلّکم راع و کلّکم مسئول ) و بویژه دست اندرکاران برگزاری انتخابات و خبرنگاران و بخصوص پایگاه خبری طبس نیوزقدر دانی نموده و از خداوند متعال طول عمر قرین عزت و سربلندی و سلامت و سعادت دنیا و آخرت را برای آنان خواستارم . و در جوار حضرت امام رضا علیه السلام نایب الزیاره و دعاگوی همۀ شماعزیزان می باشم .
  من الله التوفیق و علیه التکلان ، ارادتمند : محمد مهدی امینیان مدرس

 5. اصلاح طلبان و اصولگرایان فکر کنم برای اولین بار میبینم با هم روبه رو شدن اون هم در نماز جمعه

 6. بسیار عالی بود
  إن شاءالله همیشه وحدت بین اصلاح طلبان و اصولگرایان در طبس برقرار باشه.
  خیلی خوشحال شدم بابت عکسها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + 20 =