پیام فرماندار طبس به مناسبت سالگرد سفر رهبر معظم انقلاب به استان یزد – طبس نیوز

پیام فرماندار طبس به مناسبت سالگرد سفر رهبر معظم انقلاب به استان یزد

احمد طالبیان مقدم: ۱۲ دی ماه یادآور سفر به یادماندنی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به دیار دارالعباده یزد است که شور و نشاط معنوی فراوانی را در گوشه گوشه این استان ایجاد کرد.

فرماندار طبس با صدور پیامی سالروز سفر مقام معظم رهبری به استان یزد را گرامی داشت.

به گزارش طبس نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان طبس؛ در پیام «احمد طالبیان مقدم» چنین آمده است: «دوازدهم دی ماه یادآور سفر به یادماندنی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در سال ۱۳۸۶ به دیار دارالعباده یزد است که شور و نشاط معنوی فراوانی را در گوشه گوشه این استان ایجاد کرد.

در حقیقت عظمت حضور اقشار مختلف مردم استان در استقبال از رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی و در دیگر برنامه‌های این سفر، و به ویژه حضور چشمگیر، مشتاقانه و شوق و شور زایدالوصف مردم شهرستان طبس که با تحمل سختی‌هایی فاصله طولانی تا مرکز استان را به شوق دیدار مراد خود پیمودند، خود نشانه‌ای است از پایبندی مردم شریف ما به اصول انقلاب و ولایت فقیه و سند افتخاری شد برای این دیار.

این سفر تاریخی برکات و دستاوردهای معنوی و مادی زیادی را به همراه داشت که از جمله دستاوردهای مادی آن می‌توان به ۳۴ مصوبه شامل ۲۰۴ طرح و پروژه برای شهرستان طبس با اعتبار تخصیص یافته به مبلغ ۱۷ میلیارد و ۶۳۵ میلیون تومان اشاره کرد که به لطف خداوند متعال و همت مسئولان به طور کامل اجرایی شد و به ثمر نشست.

اینجانب با تسلیت ایام اربعین حسینی و با گرامی داشت حماسه ۱۲ دی، بدین وسیله و به نوبه خود و نیز به نیابت از مردم و مسئولان شهرستان طبس از عنایات رهبر عزیز و بزرگوار انقلاب به این خطه و سرزمین شهید پرور قدردانی نموده و برای ایشان از درگاه خداوند متعال سلامتی، طول عمر و عزت روزافزون خواستارم.

امید است با مدد الهی و عنایات مقام معظم رهبری آرزوی بزرگ مردم شریف و مسئولان دارالمومنین طبس که همانا توفیق زیارت معظم له و تشریف فرمایی ایشان به این شهرستان است، به زودی تحقق یافته و دیگر بار دل و جان ما به انوار قدسی آن عبد صالح الهی و نایب امام عصر (ارواحنا فداه) روشن گردد. ان شاء الله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − پانزده =