بازدید معاون وزارت راه و شهرسازی از پروژه بیمارستان یکصد تختخوابی طبس – طبس نیوز

بازدید معاون وزارت راه و شهرسازی از پروژه بیمارستان یکصد تختخوابی طبس

مهندس علیزاده معاون وزارت راه و شهرسازی از پروژه در حال احداث بیمارستان یکصد تختخوابی طبس بازدید نمود.

به گزارش طبس نیوز به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان طبس مهندس علیزاده معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری طرح‌های دولتی در سفر یک روزه به طبس ضمن بازدید از پروژه در حال احداث بیمارستان یکصدتختخوابی طبس و شرکت در جلسه مشترک با برخی از مسئولین شهرستان، پیمانکار و مشاور طرح از نزدیک با مشکلات اجرای پروژه آشنا شد.

علیزاده معاون وزیر راه و شهرسازی در جلسه‌ای که با حضور کلیه دست اندرکاران اجرای طرح، طالبیان فرماندار و دکتر سهیلی سرپرست شبکه بهداشت و درمان طبس برگزار شد با تاکید بر اینکه ساخت این پروژه در طبس از افتخارات دولت بوده و لذا دولت با قرار دادن این طرح در پروژه‌های مهر ماندگار و تعیین بودجه جهت رفع کمبودهای مالی آن، مصمم به افتتاح این پروژه تا قبل از پایان دولت دهم می‌باشد.

وی همچنین با اشاره به پیشنهاد سرپرست شبکه بهداشت و درمان جهت اصلاح برخی از نواقص ساختمان فعلی، اضافه نمودن بخش دیالیز، سی تی اسکن، نمازخانه، انبار دارویی، انبار ملزومات و اکسیژن ساز را به مجموعه فعلی منوط به موافقت وزارت بهداشت و درمان و تائید کمیسیون ۲۱۵ دانست.

ساخت پروژه بیمارستان یکصدتختخوابی طبس از مصوبات دور اول سفر ریاست محترم جمهور به استان یزد در زمینی به مساخت ۷/۸ هکتار و زیربنای ۱۱ هزار مترمربع در ۶ طبقه از بهمن ماه ۱۳۸۷آغاز و تاکنون نزدیک به ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × سه =