برنامه سازان شبكه يك سيما به طبس دعوت شدند – طبس نیوز

برنامه سازان شبکه یک سیما به طبس دعوت شدند

رسول عراقی در دیدار با قائم مقام و مدیر گروه جهاد شبکه یک سیمای جمهوری اسلامی ایران خواستار توجه رسانه ملی به شهرستان طبس از منظر برجستگی های مذهبی، معدنی، طبیعی، گردشگری و حیات وحش شد.

طبس نیوز:رسول عراقی در دیدار با قائم مقام و مدیر گروه جهاد شبکه یک سیمای جمهوری اسلامی ایران خواستار توجه رسانه ملی به شهرستان طبس از منظر برجستگی های مذهبی، معدنی، طبیعی، گردشگری و حیات وحش شد.

به گزارش طبس نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری طبس،عضو و خزانه دار شورای اسلامی شهر طبس در این زمینه گفت: در دیدار با “فرامرز روشنی” پیرامون همکاری های مشترک و عقد تفاهم نامه همکاری بین شورای اسلامی شهر طبس و شبکه یک سیما گفتگو شد.

رسول عراقی تصریح کرد: در این گفتگو پیشنهاد شد که گروه های برنامه ساز بویژه گروه تولید برنامه صبح بخیر ایران از شهرستان طبس بازدید کرده تا ضمن آشنایی با فرهنگ، آداب، رسوم، مذهب، طبیعت و پتانسیل های این منطقه برای تولید و پخش برنامه های تلویزیونی برنامه ریزی کنند.

مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهر طبس افزود: از آقای فرامرز روشنی قائم مقام شبکه یک سیما و “سید اقبال واحدی” تهیه کننده و مجری برنامه صبح بخیر ایران دعوت شد تا در سفر به شهرستان طبس و نشست با شورای اسلامی شهر به بررسی موارد فوق جهت پخش از رسانه ملی پرادخته شود.

“رسول عراقی” که خود مشاور قائم مقام شبکه یک سیما می باشد، در این دیدار با اشاره به وجود ارزشمند بارگاه منور حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) که موجب معنویت شهرستان طبس شده است، بر پخش زنده آئین و مناسبات مذهبی شهرستان طبس از رسانه ملی و شبکه یک سیمای جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × پنج =