ترامپ، بار دیگر بایدن را رئیس جمهور تقلبی خواند

ترامپ: ما مدارک قطعی از تقلب در انتخابات داریم، اما دادگاه عالی حاضر نیست بررسی کند، یک نظامی جوان که در افغانستان کار می‌کند به من گفت انتخابات در افغانستان بسیار امن‌تر و بسیار بهتر از انتخابات ۲۰۲۰ آمریکاست.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

به نقل از تسنیم ، «دونالد ترامپ» نامزد حزب جمهوریخواه در جدیدترین توئیت خود نوشته است: دادگاه عالی آمریکا در قبال تقلب گسترده‌ای که در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ رخ داد کاملا ضعیف و ناکارآمد عمل کرد. ما مدارک قطعی از تقلب داریم، اما آن‌ها حاضر نیستند بررسی کنند و می‌گویند “نه”! اگر ما انتخاباتی متقلبانه داشته باشیم، کشوری نخواهیم داشت.

وی همچنین در توئیت دیگری نوشت: یک نظامی جوان که در افغانستان کار می‌کند به من گفت انتخابات در افغانستان بسیار امن‌تر و بسیار بهتر از انتخابات ۲۰۲۰ آمریکاست. انتخابات ما که میلیون‌ها و میلیون‌ها رای پستی تقلبی داشت، انتخابات یک کشور جهان سومی بود. رئیس جمهور قلابی!

رئیس جمهور آمریکا همچنین روز پنجشنبه در صفحه توئیتر خود نوشت: تقلب در انتخابات تئوری توطئه نیست یک حقیقت است.

در حدود ۵۰ روز از انتخابات جنجالی و مناقشه برانگیز آمریکا می‌گذرد، اما رئیس جمهور مستقر در کاخ سفید همچنان تاکید می‌کند که در این انتخابات تقلب شده است و رسانه‌های آمریکایی هشدار می‌دهند که ممکن است ترامپ در روز‌های پایانی حضور در کاخ سفید ممکن است دست به اقدامات غیرمنتظره بزند.

نیوزویک روز پنج‌شنبه گزارش داد که احتمال اعلام حکومت نظامی از سوی دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا در واپسین روز‌های حضورش در کاخ سفید منتفی نیست و نظامیان آمریکایی در حال آماده کردن خود برای مواجهه با چنین سناریویی هستند.

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.