تحولات اردوگاه جنین پیروزی بزرگ مقاومت برابر رژیم صهیونیستی بود

نورنیوز – گروه بین‌الملل: زیاد النخاله رهبر جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز (یکشنبه) به صورت تلفنی با خانواده شهدای جنین در جریان عملیات اخیر ارتش رژیم صهیونیستی که دو روز ادامه داشت، گفتگو کرد.


النخاله ضمن دلجویی و عرض تسلیت به خانواده‎‌های شهدا، تأکید کرد: رخدادهای که در اردوگاه جنین شاهد بودیم یک پیروزی بزرگ برای مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی بود، این پیروزی در امتداد پیروزی‌های مقاومت و گردان‌های قدس در کل فلسطین قرار دارد.


او افزود: آنچه در این روزها اتفاق افتاد، دورانی تازه را رقم خواهد زد که در آن ملت و مقاومت فلسطین دست برتر را در برابر اشغالگران خواهند داشت.


النخاله افزود: هر قطره خون که از مجاهدان و مبارزان فلسطینی بر در جنین بر زمین ریخت، بیانگر صلابت و استواری مقاومت در برابر پروژه تروریستی صهیونیسم بود و ما در جنبش جهاد اسلامی به این مبارزات فداکارانه افتخار کرده و آن را مایه مباهات خود می‌دانیم.


گفتنی است در جریان عملیات دو روزه ارتش رژیم صهیونیستی علیه جنین، صهیونیست‌ها در نظر داشتند با بازداشت گسترده مبارزان مقاومت و از بین بردن تسلیحات و تجهیزات نظامی آنها از عملیات‌های تیراندازی و موشکی آنها که در برهه اخیر افزایش پیدا کرده بود، جلوگیری کنند.


این عملیات در نهایت با مقابله قوی مبارزان مقاومت از مسافت صفر در برابر نظامیان صهیونیست، اهداف نظامی‌اش را محقق نکرد و صهیونیست‌ها همچون همیشه پس از ناکامی در جنگ در برابر مقاومت رو به هدف قرار دادن مناطق مسکونی جنین آوردند که طی آن ۱۳ نفر از جمله ۵ کودک به شهادت رسید و ۱۲۰ نفر نیز زخمی شدند.

مهر

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + دوازده =