اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش درباره مصاحبه از پذیرفته‌شدگان مرحله اول آزمون استخدامی – طبس نیوز

اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش درباره مصاحبه از پذیرفته‌شدگان مرحله اول آزمون استخدامی

وزارت آموزش و پرورش در خصوص بررسی مدارک و مصاحبه استخدامی از معرفی شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی در سال ۹۴، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس به نقل از فارس،در متن اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش آمده است: بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که مطابق اطلاعیه روز شنبه مورخ ۱۶ آبان ۹۴ سازمان سنجش آموزش کشور، در ردیف معرفی شدگان سه برابر ظرفیت قرار گرفته و یا دارای سهمیه خاص (ایثارگران، خانواده شهداء  و …) در آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۴ آموزش و پرورش (موضوع مجوز شماره ۱۳۵۳۲ مورخ ۷ مهر ۹۴ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور) هستند، می‌رساند، با توجه به انتشار اسامی داوطلبان مجاز به شرکت در مراحل بعدی (بررسی مدارک و مستندات، مصاحبه و گزینش) آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org اعلام می‌دارد:

 بررسی مدارک و مستندات مربوط به ثبت‌نام در آزمون و انجام مصاحبه استخدامی از آنان در دو مرحله براساس کد “شغل- محل انتخابی” در استان مربوط به شرح ذیل و مطابق جدول زمان‌بندی صورت می‌پذیرد.

مرحله اول : بررسی مدارک و مستندات ثبت‌نام در آزمون

داوطلبانی که اسامی آنان در سایت سازمان سنجش آموزش کشور در ردیف سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش قرارگرفته و همچنین معرفی شدگان دارای سهمیه ایثارگری که اسامی آنان در فایل ضمیمه این اطلاعیه درج شده است، موظفند در این مرحله، اصل مدارک و مستنداتی که در زمان ثبت‌نام در آزمون استخدام پیمانی در پرتال سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نموده‌اند را بر اساس کد ” شغل- محل انتخابی” در استان مربوط با مراجعه به محل تعیین شده جهت بررسی ارائه نمایند.

لازم به ذکر است معرفی شدگان دارای سهمیه خاص(ایثارگران، خانواده شهداء و…) باید مدارک و مستندات مربوط به استفاده از سهمیه مزبور و رشته شغلی مرتبط را ارائه نمایند.

برای مشاهده سهمیه ایثارگری اینجا را کلیک کنید: سهمیه ایثارگری سهمیه ایثارگری

زمان و محل بررسی مدارک و مستندات ثبت‌نام در آزمون:

– زمان انجام بررسی مدارک و مستندات ثبت‌نام در آزمون، از ساعت ۸ تا ۱۲ صبح و ۱۳ تا ۱۸ بعداز ظهر، در فاصله زمانی روز شنبه مورخ ۲۳ آبان ۹۴ تا روز پنج‌شنبه مورخ  ۲۸ آبان ۹۴ خواهد بود.

تذکر: برنامه زمانی برای مراجعه معرفی شدگان  جهت بررسی مدارک و مستندات، برحسب جنس/رشته شغلی در پرتال اداره کل آموزش و پرورش استان محل خدمت انتخابی داوطلب، اعلام خواهد شد. لذا معرفی شدگان مکلفند به منظور آگاهی از زمان مراجعه به محل بررسی مدارک و مستندات به پرتال اداره کل آموزش و پرورش استان محل خدمت انتخابی خود مراجعه نمایند. بدیهی است در صورت عدم مراجعه در مهلت مقرر برای بررسی مدارک و مستندات، به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد شد.

– مکان بررسی مدارک و مستندات در هر استان در انتهای این اطلاعیه در جدول شماره(۱)  مشخص شده است.

مدارک لازم:

۱-یک قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ تهیه شده در سال جاری

۲-اصل شناسنامه و یک برگ تصویر از تمام صفحات آن

۳-اصل کارت ملی و یک برگ تصویر پشت و روی آن

۴- اصل کارت پایان خدمت (برادران)

۵-اصل دانشنامه یا گواهی‌نامه موقت بر اساس مدرک تحصیلی مجاز ( برابر کد” شغل- محل انتخابی “) و یک برگ تصویر آن

۶-اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معلولین

۷- اصل سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه‌های اجرایی از تاریخ ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است.

۸-گواهی سوابق خدمت تمام وقت مربیان پیش دبستانی مورد تأیید اداره آموزش و پرورش منطقه/شهرستان ( براساس دستورالعمل شماره ۱۱۸۰۱۳ مورخ ۲۱ شهریور ۹۴)

۹- گواهی سوابق خدمت تمام وقت نیروهای خرید خدمات آموزشی دارای سوابق پرداخت بیمه. ( براساس دستورالعمل شماره ۱۱۸۰۱۳ مورخ ۲۱ شهریور ۹۴)

۱۰-مدارک مربوط به بومی بودن در کد شغل محل انتخابی مطابق اطلاعیه مندرج در زمان ثبت‌نام در آزمون استخدام پیمانی روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور

۱۱- مدارک مربوط به فرهنگی بودن یکی از اولیاء داوطلب( کارت شناسایی با کد پرسنلی و آخرین حکم کارگزینی)

مرحله  دوم : مصاحبه استخدامی

۱- معرفی شدگان سه برابر ظرفیت و داوطلبان دارای سهمیه خاص (ایثارگران، خانواده شهداء و…) که مدارک و مستندات آنان در مرحله اول، بر اساس کد” شغل- محل انتخابی” در استان مربوط مورد تأیید قرارگرفته است، باید فرم تأیید مدارک و مستندات و معرفی نامه برای شرکت در مصاحبه استخدامی (فرم شماره ۸) را دریافت کنند و مطابق زمان اعلام شده در فرم مزبور به مرکز مجری مصاحبه استخدامی مربوط (استان مربوط به کد” شغل- محل انتخابی”)  مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است نحوه اقدام برای اخذ بخشی از هزینه مصاحبه استخدامی مطابق ضوابط و مقررات مربوط توسط مرکز مجری مصاحبه به داوطلبان اعلام خواهد شد.

داوطلب موظف است پس از تهیه نسخه از پرینت “فرم اطلاعات فردی” از سایت دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش به نشانی http://www.gozinesh.medu.ir، نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه تصویر تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی، تحویل نماینده هسته گزینش مستقر در مرکز مصاحبه استخدامی استان نماید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 2 =