ماجرای شایعه‌ها درباره سفر روحانی و هاشمی به کیش چیست؟ – طبس نیوز

ماجرای شایعه‌ها درباره سفر روحانی و هاشمی به کیش چیست؟

در روز گذشته کانال تلگرامی روزنامه ایران (ارگان رسانه‌ای دولت) با انتشار تصاویری سبب ایجاد شایعاتی شد که سفر روحانی و هاشمی به کیش سفری برای پیگیری برخی مقاصد سیاسی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس به نقل از خبرگزاری دانشجو،در روز گذشته کانال تلگرامی روزنامه ایران (ارگان رسانه‌ای دولت) با انتشار تصاویری سبب ایجاد شایعاتی شد که سفر روحانی و هاشمی به کیش سفری برای پیگیری برخی مقاصد سیاسی است. روزنامه ایران این خبر را پس از انتشار از خروجی خود حذف کرد.

در این خبرسازی عکسی از صف بادیگاردها به وزارت اطلاعات نسبت داده شد که این عکس از یک سایت خصوصی آموزش و اجاره بادیگارد عینا کپی و در این خبر مورد استفاده قرار گرفته بود.

 

پس از انتشار اخبار مختلف در فضای مجازی درباره سفر هاشمی و روحانی به کیش دفتر حجت الاسلام و المسلمین رفسنجانی اخبار مطرح شده در فضای مجازی پیرامون سفر وی و همراهانش به کیش را حاشیه سازی خواند و همه را تکذیب کرد.

اما ناظران سیاسی معتقدند این خبرسازی‌ها از سوی برخی جریان‌های خاص نزدیک به دولت برای انحراف افکار عمومی از موضوعات و مطالبات اصلی مردم مانند حل مشکلات اقتصادی، عملی نشدن وعده و وعیدهای قبل از توافق هسته‌ای، نقض مکرر برجام توسط آمریکایی‌ها و … می‌باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 2 =