دانلود نرم افزار واتس آپ فیلتر شد! – طبس نیوز

دانلود نرم افزار واتس آپ فیلتر شد!

کاربران برای دانلود نرم افزار واتس آپ در برخی سایت ها دچار مشکل شده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،بعد از مراجعه به برخی سایت  برای دانلود پیام رسان واتس آپ  و یا بروزرسانی این نرم افزار پر کاربرد، کاربران با مشکل رو برو شده اند. با ورود به این سایت های نسبتا معتبر دانلود نرم افزار های اندرویدی با پیامی نسبت داده شده به کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه اینترنتی مواجه می شوید.

در این پیام آمده است که” لینک نرم افزار واتس اپ به دلیل هشدار کارگروه مصادیق مجرمانه ا ز سایت حذف شده است”.به نظر می رسد این اقدام مرتبط با دستور قضایی ، فیلتر این نرم افزار که در سال ۹۲ صادر شده بود هم اینک اجرا شده است.
یکی از مدیران سایت های دانلود نرم افزارهای اندرویدی اشاره داشت که دستور برداشتن لینک دانلود واتس آپ در تاریخ ۲۹ فروردین به آنها ابلاغ شده است، موضوعی که پیش از این برای نرم افزار واتس اپ سابقه نداشته است.
مدیر یکی ازمارکت های اندرویدی در گفتگوی باشگاه خبرنگاران جوان اشاره داشت هنوز این پیام را دریافت نکردند
گفتنی است این نرم افزار در ایران فیلتر نیست و تنها لینک دانلود آن از برخی سایت ها به درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه حذف شده است.
ناگفته نماند در اتفاقی که افتاد چند سوال باقی مانده است :اینکه چرا برخی از سایتها برایشان حکم قضایی ارسال نشده (برخی از مدیران  سایت ها معتقد هستند گزینشی ارسال شده است)یا اگر هم ارسال شده  لینک دانلود همچنان وجود دارد.همچنین در صورتی که لینک واتس اپ از تمام سایتها و مارکت های ایرانی حذف شود ،مسئولین ذیربط آیا این موضوع را در نظر نگرفته اند که با این اقدامشان تعداد بسیاری از کاربران برای به روزرسانی و یا دانلود مجدد نرم افزار روانه مارکتهای خارجی می شوند جیب این شرکتها به دلیل ترافیک بیشتر اینترنتی صرف شده پر پول تر می شود.
دانلود واتس اپ فیلتر شد!
دانلود واتس اپ فیلتر شد!
دانلود واتس اپ فیلتر شد!
دانلود واتس اپ فیلتر شد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + 20 =