رقابت ۱۱ کاندیدا در حوزه انتخابیه طبس و فردوس

رقابت 11 کاندیدا در حوزه انتخابیه طبس و فردوس

به گزارش خبرگزاری فارس از طبس، در مهلت قانونی یک هفته‌ای برای ثبت نام متقاضیان کاندیداتوری در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ۱۳ نفر در حوزه انتخابیه طبس، فردوس، بشرویه و سرایان نام‌نویسی کرده بودند، که در نهایت از این تعداد صلاحیت ۱۱ نفر محرز شد و براساس برنامه ستاد انتخابات کشور این افراد به عنوان کاندیدای قطعی انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی می‌توانند از امروز فعالیت رسمی تبلیغی خود را آغاز کنند.

براساس اطلاعیه شماره هفت ستاد انتخابات کشور، اسامی ۱۱ نفر کاندیدای نهایی حوزه انتخابیه طبس، فردوس، بشرویه و سرایان به ترتیب حروف الفبا عبارتست از: حسین آهنین‌جگر، داوود تقاضائی اول، محمدحسین حاجتی، حسنعلی رضایی، محمدجواد زنجانی طبسی، مسعود سعادت‌امینی، محمدکریم عابدی، محمدعلی عبداله‌زاده، محمد فردوسی‌پور، احمد قادری و عباسعلی لطفی.

فعالیت تبلیغاتی کاندیدای انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا صبح روز پنج‌شنبه ۱۱ اسفندماه یعنی تا ۲۴ ساعت قبل از آغاز اخذ رأی ادامه خواهد داشت.

تعداد ۵۳ شعبه اخذ رأی برای جمع‌آوری آرای مردم شهرستان طبس در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی تعیین شده است، که این تعداد شامل ۲۹ شعبه در شهر طبس و بخش مرکزی، ۱۳ شعبه در بخش دستگردان و ۱۱ شعبه در بخش دیهوک است.

همچنین از این تعداد، ۳۱ شعبه سیار و برای روستاهای شهرستان طبس و ۲۲ شعبه ثابت و برای مراکز شهرهای طبس، دیهوک و عشق‌آباد در نظر گرفته شده است.

باتوجه به اینکه طبس حوزه فرعی انتخابات محسوب شده و حوزه انتخابیه آن با شهرستان‌های فردوس، بشرویه و سرایان مشترک بوده و شهرستان فردوس واقع در استان خراسان جنوبی مرکز این حوزه انتخابیه است، شهرستان طبس در جریان انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی با استان خراسان جنوبی همکاری می‌کند.

انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی دوازدهم اسفندماه برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + یک =