سپاه پاسداران افتخاری ارزشمند برای جمهوری اسلامی ایران است

امام جمعه عشق آباد طبس گفت: سپاه در ناهنجاری‌ها و در مواقع حساس متولد و رشد کرد و امروز خدمتگزار و افتخاری برای ایران اسلامی محسوب می‌شود.

فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج طبس معرفی شد

طبس نیوز: امام جمعه عشق آباد طبس گفت: سپاه در ناهنجاری‌ها و در مواقع حساس متولد و رشد کرد و امروز خدمتگزار و افتخاری برای ایران اسلامی محسوب می‌شود.

به گزارش طبس نیوز و به نقل از خبرگزاری مهر، حجت الاسلام قاسم اخلاقی فرد ظهر دوشنبه در مراسمی به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران پایبندی به ارزشهای اسلامی را از افتخارات سپاه دانست و  اظهارکرد: انسانها قبل از اینکه از مرزهای جغرافیایی دفاع کنند بر این باور هستند که جغرافیایی فرهنگی و عقیدتی را حفاظت کنند.

وی ادامه داد: کشور ایران موفقیت خود را مرهون همین حفاظت عقیدتی است که در تکمیل آن حفاظت از مرزهای جغرافیایی کاری بس ارزشمند و مهم بوده است که سپاه پاسداران به نحو احسن آن را انجام داده است.

امام جمعه عشق آباد وظایف و معیارهای یک فرمانده را برشمرد و شناخت کلی از امت ، شناخت مومنین از کافران و منافقین، تسلط بر احکام سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی را از مهمترین شاخصه های یک فرمانده دانست که همگی در مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تجلی یافته است.

حجت الاسلام اخلاقی فرد گفت: سپاه پاسداران همیشه مدافع و پشتوانه محکمی برای آرمانها و ارزشهای انقلاب اسلامی بوده است.

حجت الاسلام احمدی نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه طبس نیز در این جلسه گفت: پاسداران انقلاب با بصیرت و معرفتی که دارند و درجامعه نیز آن را به عینه دیده ایم امسال در بحث سیاست داخلی و خارجی و هم در بحث اقتصادی و در راستای تحقق فرامین فرمانده کل قوا حماسه سازی خواهند کرد.

در این مراسم معاون استاندار و فرماندار طبس با اهدای لوح از سرهنگ غلامی فرمانده سپاه ناحیه طبس تجلیل کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 11 =