گرانی ها نگران کننده است/ دولت برای کنترل قیمتها جدی تر عمل کند – طبس نیوز

گرانی ها نگران کننده است/ دولت برای کنترل قیمتها جدی تر عمل کند

گرانی ها نگران کننده است/ دولت برای کنترل قیمتها جدی تر عمل کند

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید ابراهیم مهاجریان در خطبه های این هفته نمازجمعه طبس اظهار داشت: گرانی هایی که به ویژه در سال جدید شاهد آن هستیم، صدای مردم را درآورده و وضعیت آنها را نگران کننده کرده است.

وی افزود: اقداماتی که دولت برای کنترل قیمت ها کرده به طور قطع ناکافی است به همین دلیل شاهد افزایش ناگهانی قیمت ها هستیم.

مهاجریان عنوان کرد: لازم است دولت برای کنترل قیمت ها با جدیت بیشتری وارد عمل شود تا مردم تحت فشار قرار نگیرند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سخنانی که برخی مسئولان نظام در مورد ارتباط با آمریکا به زبان آورده اند، بیان داشت: به جز شخص مقام معظم رهبری، شخص دیگری نمی تواند در مورد نحوه رابطه با آمریکا تصمیم گیری کند.

مهاجریان با تاکید بر اینکه رابطه ایران با آمریکا همچون رابطه مظلوم با ظالم است، افزود: اسلام، مسلمین را از چنین رابطه ای منع کرده است ضمن اینکه ایران نیازی به رابطه با آمریکا ندارد زیرا آمریکا در طول سالهای متوالی به جز دشمنی، کاری برای ایران انجام نداده است.

امام جمعه طبس همچنین درباره حوادث اخیر در کشور سوریه بیان کرد: سوریه تنها کشور عربی است که در مقابل رژیم صهیونیستی ایستاده است که آمریکا، انگلیس و بسیاری از سران کشورهای عرب این را نمی ‌پسندند.

وی ادامه داد: آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی با همکاری برخی کشورهای عربی اقدام به مسلح کردن و تحریک گروه ‌های اندک معاند در سوریه می ‌کنند، اما مردم سوریه آگاه بوده و حامی و پشتیبان دولت و مسئولان خود هستند.

مهاجریان همچنین پنجم اردیبهشت، روز واقعه طبس و گرفتار شدن هواپیماهای جاسوسی و نظامی آمریکا در صحرای طبس را گرامی داشت و صحرای طبس را محل ظهور امدادهای غیبی الهی خواند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 4 =