طبس نیوز سایت خبری شهرستان طبس

ضعف مدیریت داخلی علت اصلی مشکلات است

امام جمعه طبس گفت: قسمت اعظم مشکلات مربوط به ضعف مدیریت داخلی است.

به گزارش طبس نیوز، حجت الاسلام محمدی در گردهمایی ارکان صالحین و تجدید میثاق با آرمان های امام و رهبری حوزه ۴ مقداد شهری با گرامیداشت آغاز چهلمین سالروز هفته دفاع مقدس افزود: دفاع مقدس گنجی است که با استخراج آن سربلندی و شوکت و بزرگی را خواهیم دید .

وی گفت: ما انقلاب خود را در جنگ صادر کردیم و جنگ ما جنگ حق و باطل، جنگ ایمان و رذالت بود و این جنگ تمام شدنی نیست .

وی با بیان اینکه انقلاب ما برگرفته از عاشورا است، عنوان کرد: رزمندگان ما با الگو گرفتن از شهدای نینوا شب های عملیات می گفتند اگر ما رفتیم و امام را ندیدیم سلام ما را به امام برسانید.

امام جمعه طبس تاکید کرد: ️تمام دوران انقلاب، دشمنی و بدخواهی مستکبران علیه ما بوده و این بسیج و تفکر بسیجی است که باعث پیروزی ما شده است.

️وی افزود: اگر روزی میدان جنگ نظامی بود، امروز میدان جنگ را به عرصه اقتصادی کشاندند تا با ایجاد نا امنی های داخلی به ما ضربه بزنند.

️حجت الاسلام محمدی تاکید کرد: اگر امروز مشکلاتی هم وجود دارد بخشی کمی مربوط به دشمنی دشمن است و قسمت اعظم آن مربوط به ضعف مدیریت داخلی است.

وی بیان کرد: ️بسیجیان باید فرمایشات مقام معظم رهبری را در جامعه پیاده کنند و سپر ولایت در جامعه باشند.

️امام جمعه طبس تاکید کرد: در کنار جنگ اقتصادی، جنگ فرهنگی است و با این جنگ به دنبال تحریف انقلاب و ناکارآمد نشان دادن نظام هستند و شما بسیجیان باید روشنگری لازم را داشته باشید و مردم را با اهداف نظام وآرمان امام آشنا کنید.