درخشش ورزشکاران خراسان جنوبی در مسابقات کشوری

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، ورزشکاران خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی ووشو دانش آموزی و ورزش کارگری کشور به مدال‌های رنگی دست یافتند.

در ششمین دوره مسابقات قهرمانی ورزش‌های زورخانه‌ای و پهلوانی کارگران کشور به میزبانی شهرستان سپیدار استان فارس خراسان‌جنوبی تیم پنج نفره خود را به میدان رقابت‌ها فرستاد.

حسین بیدختی در وزن منفی ۹۰ کیلوگرم رشته کباده مسابقات ورزشهای زورخانه‌ای و پهلوانی کشور  مقام سوم را بدست آورد.

  احسان افلاکی در رشته چرخ تیز این ماراتن ملی با گردن‌آویز نقره بر سکوی دوم ایستاد و در رشته چرخ چمنی نیز به رتبه سوم رسید.

 امیرحسینی مقدم نیز در مسابقات زورخانه‌ای و پهلوانی کارگران کشور مقام چهارم رشته سنگ را بدست آورد و امیداکبری فردمقام هفتم رشته کباده را از آن خود کرد.

 مدال برنز مسابقات دانش‌آموزی کشور به عباسی رسید

امیرعلی سلیمانی، امیرحسین عباسی، محمدمعین هاشمی‌پور با مربیگری استاد خرمشاد و سرپرستی دانیال سبزه کار در  مسابقات قهرمانی ووشو دانش‌آموزی کشور در استان کرج روی تشک رقابت‌ها رفتند.

امیرعلی سلیمانی از قهرمان ووشوی‌ کشوری خراسان‌جنوبی در قرعه‌ای سخت به مصاف کریمی نفر اصلی تیم ملی ایران رفت و حذف شد، محمدمعین هاشمی پور در اوج شجاعت و مردانگی از حریف قدرتمند قمی باخت و به رختکن برگشت.

امیرحسین عباسی دیگر قهرمان و مدال‌آور مسابقات کشوری خراسان‌جنوبی در رقابت‌های دانش‌آموزان ایران با پیروزی در مقابل حریفانی از  لرستان ، کرمانشاه، کهکیلویه و بویراحمد به دور پایانی رقابت‌ رسید و در عین ناباوری بازی را به حریف مازندرانی واگذار کرد و مدال برنز این رقابت‌ها را به گردن آویخت.

انتهای‌پیام/۶۹۰۱۴


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + شش =