۸۲ پروژه عمرانی در سربیشه کلنگ‌زنی و افتتاح می‌شود

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از سربیشه، محمدرضا لکزایی فرماندار سربیشه امروز در جمع خبرنگاران به مناسبت گرامی داشت هفته دولت اظهار داشت: تعداد ۸۲ پروژه عمرانی در حوزه‌های مختلف این شهرستان افتتاح و کلنگ زنی می‌شود.

وی افزود: اعتبار هزینه شده پروژه‌های هفته دولت در سربیشه بیش از ۱۰۹ میلیارد تومان برآورد شده است.

فرماندار سربیشه تصریح کرد: در هفته دولت تعداد ۲ پروژه جدید با اعتبار ۵ ملییارد و ۹۵۰ میلیون تومان در بخش دولتی کلنگ زنی خواهد شد.

لکزایی با اشاره به افتتاح ۱۳ پروژه‌  شهری و ۶۷ پروژه روستایی شهرستان سربیشه در هفته دولت یادآور شد: سهم اعتبار دولتی بیش از ۹۵ میلیارد تومان و مشارکت بخش خصوصی ۸ میلیارد تومان  می‌باشد.

وی گفت: با افتتاح این پروژه‌ها، ۱۲۱ شغل مستقیم و تعداد زیادی تثبیت اشتغال در حوزه‌های مختلف کشاورزی و منابع طبیعی ایجاد شده و بیش از ۴۰ هزار نفر نیز از مزایای آن برخوردار می‌شوند.

فرماندار سربیشه متذکر شد: جهاد کشاوزی با ۱۲ پروژه به ارزش ۸۵۰ میلیون تومان رتبه اول تعداد طرح‌های افتتاحی را به خود اختصاص داده است.

لکزایی ادامه داد: در این طرح‌ها، ۷ روستای شهرستان و ۴ واحد صنعتی با اعتبار بیش ۲۴ میلیارد از نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: شهرداری‌های شهرستان سربیشه نیز پروژ‌هایی با اعتبار بیش از ۷ میلیارد تومان را افتتاح خواهند کرد که عمدتا شامل زیر سازی آسفالت معابر می‌باشد.

انتهای‌پیام/۶۹۰۱۴


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =