بهره برداری از ۴ پروژه در شهرستان خوسف

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از خوسف، جواد قناعت، استاندار خراسان جنوبی، در جریان افتتاح پروژه های هفته دولت در این شهرستان اظهار کرد: طبق برنامه ریزی صورت گرفته امروز به شهرستان خوسف آمدیم تا برخی از پروژه ها را افتتاح کنیم. 

وی تصریح کرد: مجموع پروژه های هفته دولت امسال در شهرستان ۶۲ پروژه است که ۵۶ پروژه افتتاحی و ۶ پروژه کلنگ زنی است.

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه دو هزار و ۶۵۰ میلیارد تومان اعتبار ۶۲ پروژه در شهرستان خوسف است افزود: ۵۶ پروژه شهرستان با اعتباری بالغ بر ۶۵۰میلیون تومان به بهره برداری می رسد.

قناعت گفت: اعتبار ۶ پروژه کلنگ زنی شهرستان خوسف بالغ بر دو هزار میلیارد تومان است.

وی با بیان این که امروز با همراهی نماینده مردم در مجلس، فرماندار و امام جمعه خوسف چهار پروژه مخزن ذخیره آب و خطوط انتقال آب شهرستان خوسف با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان، واحد کنسانتره آهن خوسف با اعتبار ۵۰۰ میلیارد تومان، افتتاح و بهره برداری روکش حفاظتی خوسف – قلعه زری با اعتبار ۱۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان، گازرسانی ۴ واحد صنعتی و ۱۷ روستای خوسف به نمایندگی در روستای صمدآباد با اعتبار ۲۳ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

استاندار خراسان جنوبی در پایان خاطرنشان کرد: این چهار پروژه افتتاحی با اعتبار بیش از ۵۴۷ میلیارد تومان افتتاح شد که مبارک مردم شهرستان خوسف خواهد بود. 

پایان پیام/


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 12 =