مردم خراسان جنوبی با رهبر معظم انقلاب دیدار می‌کنند

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، جواد قناعت، استاندار خراسان جنوبی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نماینده ولی فقیه در استان در سنوات قبل پیگیر دیدار مردم استان با مقام معظم رهبری بوده اند.

استاندار با بیان اینکه دفتر مقام معظم رهبری پیگیری های صورت گرفته را اجابت فرموده و قرار است این دیدار در روز دوشنبه (۲۰شهریور) صورت بگیرد، افزود: آیت الله عبادی به استانداری و سپاه استان خراسان جنوبی دستور دادند مقدمات این اعزام انجام شود.

وی با اشاره به اینکه دیدار با رهبر معظم انقلاب مربوط به دو استان است، گفت: سهمیه ای به استان تعلق گرفته و بر همین مبنا جمعی از مردم روز دوشنبه به بیت رهبری اعزام خواهند شد.

استاندار گفت: خدا را شاکریم که به استحضار مردم عزیز، ولایت مدار، بصیر، شهید پرور و انقلابی خراسان جنوبی برسانیم که این آرزوی دیرینه آن ها با پیگیری های آیت الله عبادی مبنی بر ملاقات با عمود خیمه انقلاب،  مقام معظم رهبری و نایب امام زمان (عج)، محقق شده است.

قناعت با ذکر این نکته که جمعی از مردم انقلابی استان روز دوشنبه آینده در خدمت رهبری خواهند بود، اظهار داشت: با برنامه ریزی هایی که ستاد انجام داده به هر شهرستان استان سهمیه ای اختصاص داده ایم.

وی بیان کرد: بر اساس آیتم هایی که ستاد استانی تعیین می کند فرمانداران و فرماندهان سپاه شهرستان با محوریت و راهبری ائمه جمعه به شکل منظم و یکپارچه برای اعزام مردم از استان به حسینیه امام خمینی(ع) برنامه ریزی می کنند.

پایان پیام/


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =