مردم باید شاهد تغییرات چشم گیری پس از الحاق به خراسان جنوبی باشند

دکترعبداله زاده با اشاره به الحاق طبس به خراسان جنوبی عنوان کرد: مردم شهرستان طبس باید شاهد تغییرات چشم گیری پس از این الحاق باشند و این می‌طلبد که توجه ویژه ای به این شهرستان بشود.

طبس نیوز:دکترعبداله زاده با اشاره به الحاق طبس به خراسان جنوبی عنوان کرد: مردم شهرستان طبس باید شاهد تغییرات چشم گیری پس از این الحاق باشند و این می‌طلبد که توجه ویژه ای به این شهرستان بشود.

به گزارش طبس نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه طبس ؛ صبح یکشنبه ۱۳۹۲/۶/۱۷ جلسه بررسی مشکلات شهرستان با حضور” احمد طالبیان مقدم” معاون استاندار و فرماندار شهرستان طبس ، “محمدعلی عبدالله زاده” نماینده مردم ،مهندس” غلامرضا غلامرضایی” مدیر کل آب منطقه ای خراسان جنوبی ، “یحیی یعقوب نژاد” مدیر کل اقتصاد و دارایی ،”مهدی اصغری” مدیریت امور شعب بانک صادرات خراسان جنوبی، معاونین مدیر کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی و تعدادی از مسئولان شهرستان برگزار شد.

طالبیان مقدم در این جلسه ضمن تبریک دهه کرامت و عرض خیرمقدم حضور مدیران کل استان خراسان جنوبی و نماینده مردم شهرستان طبس،از اقدامات انجام شده توسط عبدالله زاده در خصوص رفع مشکلات شهرستان تقدیر و تشکر نمود.

محمدعلی عبدالله زاده نیز ضمن عرض خیرمقدم به میهمانان گرامی، با اشاره به الحاق طبس به خراسان جنوبی عنوان کرد: مردم شهرستان طبس باید شاهد تغییرات چشم گیری پس از این الحاق باشند و این می‌طلبد که توجه ویژه ای به این شهرستان بشود.

وی در خصوص مشکلات عمده شهرستان خاطرنشان کرد: مشکل اساسی شهرستان مشکل تأمین آب است و از مدیرکل آب منطقه ای خواست تا سهم طبس از خط دوم انتقال آب به استان یزد پیگیری و محقق شود تا هرچه سریع‌تر این مشکل بر طرف گردد.

نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی در خصوص مشکلات راه‌ها از اداره کل راه و شهرسازی خواست تا احداث راه طبس- بشرویه و اعتبار تخصیصی به این جاده و دو با نده شدن راه طبس- یزد مورد پیگیری قرار گیرد.

در این جلسه در خصوص حوزه فعالیت بانک صادرات مصوب شد تا بانک صادرات شهرستان طبس فعالیت خود را تحت نظر مستقیم بیرجند ادامه دهد و بانک صادرات شهر عشق آباد نیز از باجه به شعبه ارتقا یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + نه =