عباس سنچولی، سرپرست ارشاد طبس شد – طبس نیوز

عباس سنچولی، سرپرست ارشاد طبس شد

با حکم مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی ،عباس سنچولی به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طبس منصوب شد.

طبس نیوز:با حکم مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی ،عباس سنچولی به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طبس منصوب شد.

به گزارش طبس نیوز به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طبس،در این حکم آمده است: جناب آقای عباس سنچولی، احتراما با توجه به تجربیات جنابعالی و ضرورت تعیین سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طبس به موجب این ابلاغ سرپرستی اداره مذکور به شما محول می گردد. امید است ضمن هماهنگی لازم با امامت محترم جمعه و فرماندار محترم آن شهرستان و تعامل سازنده با اصحاب فرهنگ و هنر و همیاری و همکاری سایر کارکنان آن مجموعه در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی موید به توفیقات الهی باشید.

گفتنی است در سابقه کاری عباس سنچولی مسئولیت کتابخانه عمومی ارشاد، مسئولیت اداره کتابخانه های شهرستان وجانشین اداره ارشاد طبس دیده می شود.

شایان ذکر است پیش از این سیدعبدالرحیم رحیمی، ریاست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی طبس را بر عهده داشته است.

2 دیدگاه برای نوشته «عباس سنچولی، سرپرست ارشاد طبس شد»

  1. این انتصاب واقعا عجیب بود. به نظرمن که با این اداره ارتباط دارم مهندس عصاری مناسبترین فرد از لحاظ اقتدار اداری و نیز ارتباط با ارباب رجوع برای این پست است و همچنین تاحدودی سید حمید حقی.

  2. روز به روز دریغ از دیروز ….
    مناسبترین افراد برای این مسوولیت مهندس سیدحمید حقی یا مهندس علیرضا عصاری می باشند که بهترین ارتباط را با اهالی فرهنگ و هنر دارند. مسوولین تجدید نظر کنند…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + 12 =