درخشش طبسی ها در مسابقات پرس سینه شرق کشور وکیوکوشین ماتسویی – طبس نیوز

درخشش طبسی ها در مسابقات پرس سینه شرق کشور وکیوکوشین ماتسویی

ورزشکاران طبسی در مسابقات پرس سینه شرق کشور و همچنین مسابقات کیوکشین ماتسویی قهرمانی استان خوش درخشیدند.

طبس نیوز:ورزشکاران طبسی در مسابقات پرس سینه شرق کشور و همچنین مسابقات کیوکشین ماتسویی قهرمانی استان خوش درخشیدند.

به گزارش طبس نیوز به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان طبس،روز جمعه ۲۹ شهریور ماه در دونوبت صبح و عصر ، مسابقات پرس سینه قهرمانی منطقه شرق کشور در شهر بیرجند برگزار گردید که تیم خراسان جنوبی با درخشش ورزشکاران طبس در بین ۵ تیم شرکت کننده موفق به کسب مقام اول تیمی شد و تیمهای خراسان رضوی و سیستان و بلوچستان مقامهای دوم و سوم را کسب کردند.در این دوره از مسابقات ۱۲۷ ورزشکار از استانهای خراسان رضوی ، شمالی ، جنوبی ، کرمان و سیستان و بلوچستان با یکدیگر به رقابت پرداختند که تیم طبس در رده های سنی نوجوانان ،جوانان و بزرگسالان موفق به کسب مقامهای مختلفی شد و علاوه بر کسب عنوان تیمی برای استان خراسان جنوبی ، کاپ اخلاق را نیز از آن خود کرد.

برای تیم طبس در رده سنی نوجوانان ، مجتبی وهابی در وزن ۵۹ مقام اول ، حمیدرضا قاینی در وزن ۵۳ مقام دوم  در رده سنی جوانان ، در وزن ۵۹ کیلو حسن وهابی و علی ناطقی مقام دوم و سوم ، در وزن ۶۶ کیلوگرم امیر غلامی مقام اول  ، در وزن ۷۴ کیلو امیر مولایی مقام دوم  و در وزن ۱۲۰ کیلو سعید عزیزی مقام سوم را کسب کردند.همچنین در رده سنی برزرگسالان علیرضا کاظمی در وزن ۷۴ کیلو و اکبرمیراب زاده در وزن ۹۳ کیلو مقام سوم را بدست آوردند.

همچنین در مسابقات قهرمانی کاراته سبک کیوکوشین ماتسویی در بخش موت در شهرستان بیرجند برگزار شد  تیم کاراته شهرستان طبس در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان موفق شد در مصاف با حریفان خود با کسب یازده مقام و عنوان قهرمانی با دست پر به خانه بازگردد.

برای تیم شهرستان طبس ولی اخوان قربانی ، جمال بانوی و سعید رضایی مقام اول – مجید رحمانی پور و احسان علیپور مقام دوم – اصغر نقی آبادی ، ایمان بام نشین ، مهدی رحیمی ، رضا حسن زاده ،ابوالفضل شریفیان و رضا علیزاده مقام سوم کسب کردند.

یک دیدگاه برای نوشته «درخشش طبسی ها در مسابقات پرس سینه شرق کشور وکیوکوشین ماتسویی»

  1. سلام دستشو دردنکنه خدا عوضش ده انشالله تو مسابقات برون مرزی مدال بیرن وبا عث افتخار شهرمون بشن ایوالله بازم بچه ها پهن کوچه که گل کاشتن .انشالله مسوالین شهرمون هم یکمه به فکر بشن وبراشو مایه بگذرن انشالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − 10 =